PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729948}

Gorączka lodu

Frozen Fever
6,6 21 347
ocen
6,6 10 1 21347
5,7 3
oceny krytyków
Gorączka lodu
powrót do forum filmu Gorączka lodu

-w Frozen Fever po raz kolejny usłyszymy głosy Kristen Bell, Idiny Menzel, Jonathana Groffa czy też Josha Gada. Dobra wiadomość dla fanów piosenek z Krainy Lodu - powstanie kawałek do Frozen Fever. Utwór stworzą Robert Lopez i Kristen Anderson-Lopez odpowiedzialni za popularne Let It Go.
-Krótka produkcja zadebiutuje w kinach po raz pierwszy 13 marca 2015 roku.
- Frozen Fever Będzie wyświetlana przed Kopciuszkiem.

wort801

-Z okazji urodzin Anny, jej siostra, królowa Elsa, oraz Kristoff, jej ukochany, organizują w królestwie Arendelle wielkie świętowanie. Nie zabraknie też bałwana Olafa. Oczywiście pojawią się pewne komplikacje związane z uprawnieniami Elsy...

wort801

Mam nadzieje ze nie zrobią oklepanego tematu.... Elsa się stara żeby był to najwspanialszy dzień w życiu Anny ale wszystko się psuje, a na koniec ze Annie wystarczyłoby spędzić czas z siostra...

Ale i tak nie mogę się doczekac

filmomanka_6

Nie myślę że nie zrobią takiego numeru :) to byłoby za proste :) i liczę na zapowiedz 2 części ;)

wort801

Ja tak samo ;) Tak serio, to nie rozumiem czemu jak Disney zrobi kasowy film, to go nie kontynuuje, tylko bierze się za nową produkcję. Raczej jakby film się nie sprzedawał, to by trzeba było robić coś nowego, a skoro Frozen ma ponad miliard na koncie, no to sorry, pora się brać za sequel. Z Bernardem i Bianką nie wyszło najlepiej, ale to przecież było kiedyś, więc nie widzę powodu do obaw, że kontynuacja Frozen zepsuje pierwszą część.

Crazy12

Akurat sequel The Rescuers jest uważany przez niektórych za tak samo dobry albo nawet lepszy film niż część pierwsza, animacja w TRDU robi większe wrażenie - w końcu filmy powstały w tej samej wytwórni. Jeśli chodzi o nieudane sequele direct-to-video to jest ich sporo, a prym wiedzie Pocahontas 2, o której istnieniu wolę nie pamiętać.

ihatemondays

To w końcu The Rescuers się udał, czy nie? Przepraszam, ale ja najczęściej spotykam się z opiniami, że nie, chociaż sama i tak jestem fanką wszelkich kontynuacji, nawet gdy są nie udane. Nie wiem, chyba po prostu nie lubię kiedy coś się kończy :) No nie ważne. Z Pocahontas 2, niestety muszę się zgodzić.

Crazy12

"The Rescuers" to nie sequel...

Sequel The Rescuers, czyli "The Rescuers Down Under" wg wielu osób jest lepszy niż jedynka, lub jest tak samo dobry.

ihatemondays

Jeszcze raz przepraszam. Strzelam dzisiaj gafa po gafie... chyba naprawdę potrzebuję tej przerwy świątecznej. Strasznie się wygłupiłam...

Crazy12

Nie ma się czym przejmować ;)

ocenił(a) film na 8
Crazy12

Za sequel którego lepiej nie oglądać. Niestety sequele Disney'a dla mnie nie istnieją. Popatrzmy na spieprzone, zrobione dla kasy 2 części innych cudownych animacji. Robili je ludzie, którzy chyba tak jak ty myślą o miliardach a nie o jakości. Dlatego zdecydowanie bardziej popieram zrobienie wesołej nawet prostej krótkometrażowej scenki jak w przypadku Zaplątanych niż może nie do końca debilnej ale tragicznie narysowanej Pocahontas 2. Ludzie opanujcie się. Film się skończył był jak dla mnie świetny ale modle sie, zeby nie zrobili pełnometrażowej części 2. Zdecydowanie wolę sie wzruszyć, uśmiać, czy cokolwiek na 10 minutowym filmiku . Od dawna uznaję, że drugie części filmów DIsney'a nie istnieją. Nie mają dla mnie bytu.....są w większości poniżające dla takiego studia.

Przepraszam jeżeli kogoś uraziłam swoja wypowiedzią. Jedyny film Disney'a który jestem w stanie uznać razem z całym dobytkiem to Toy Story, chociażby dla piosenki Jessie z części drugiej. Natomiast w innych filmach nawet piosenki są marne.



ocenił(a) film na 8
kamarza

Noi i Fak tycznie The Rescuers Down Under też bardzo lubię, ale ja juz pomyślę o 2 części Króla Lwa to sie załamuję, jeszcze bardziej załamuję się jak pomyślę o części 3, Kopciuszek 2 i 3...........................................dramat, Pocahontas 2 (hmmm tego filmu napewno nie było) , Mała Syrenka 2 i 3............................................................................... .po co.................................

ocenił(a) film na 8
kamarza

Właśnie, to chyba dobrze świadczy o Disneyu jeśli nie chce zrobić sequela filmu tylko dlatego że zarobił miliony. Zastanawiają się nad tym bo fani wciąż by chcieli-wspaniale postaci, też bym chciała to zobaczyć,co dalej... Ale jeżeli mają zrobić słabą kontynuację to nie warto, zepsuje wrażenie najlepszej bajki Disneya.

Poza tym ciekawe jak by się to miało do kontynuacji w Once Upór A Time i wszystkich przygód Anny i Elsy ze Storybrooke -skoro disney pozwolił na "sequel " w serialu nie mógłby tego teraz tak po prostu pominąć

Karlaaajn

Tyle, że "sequel" w OUAT jest bardziej czymś w rodzaju fanficka, więc nic nie stoi na przeszkodzie do filmowej kontynuacji. A najlepiej dla mnie by było, gdyby jakieś studio zrobiło film aktorski z dalszymi przygodami, ale w stylu "co by było gdyby".

wort801

Z uprawnieniami?? Nie chodzi o magię?

ihatemondays

Tak :)

ocenił(a) film na 6
wort801

Taa..... tylko nie chcę iść do kina na kopciuszka tylko zależy mi na samym krótkim matrau

ocenił(a) film na 6
mzelek_filmaniak

*metrażu

ocenił(a) film na 6
wort801

Wątpię, żeby to była zapowiedź dwójki... zresztą... spróbuję dodać dwójkę do bazy FW

mzelek_filmaniak

próbowałem już :)

ocenił(a) film na 6
wort801

Jakie było to źródło?

mzelek_filmaniak

kilka dałem a dokładnie nie pamiętam to jakiś czas temu było ......

wort801

Kilka informacji + zdjęcia ^^
http://www.usatoday.com/story/life/movies/2015/02/02/sneak-peek-frozen-fever-ann a-elsa-olaf/22682959/

FrozenFanPL

Dzięki piękne zdjęcia to dla mnie info dnia :)

wort801

Dla mnie również ^^

FrozenFanPL

Jedno jest pewne a przynajmniej dla mnie animacja znowu będzie na wysokim poziomie :)

wort801

To raczej pewne ;) Ciekawi mnie natomiast jak im wyjdzie ta nowa piosenka.

FrozenFanPL

Nie chciał bym być na ich miejscu gdyby się im nie udała :)

wort801

Oj tak :P

ocenił(a) film na 6
FrozenFanPL

pewnie piosenka niestety będzie krótka jak na 7 minut całego filmu :(

wort801

Urodziny Anna wypadają na dzień przesilenia letniego czyli 21 lub 22 czerwca. #FUNFACT Natomiast urodziny Elsy przypadają na dzień przesilenia zimowego czyli 21 bądź 22 grudnia. Jakby ktoś śmiał mi nie wierzyć :P http://scr.hu/2au9/rame8

Bałwanki występujące w krótkometrażówce zwą się Snowgies. Pojęcia nie mam jak to jest na nasz język.

Nowa piosenka zatytułowana ‘Making Today A Perfect Day,’ zostanie udostępniona dzień przed premierą czyli 12 marca. #2FUNFACT [ i trochę spojler więc czytacie na własną odpowiedzialność ] Piosenkę oprócz Idiny Menzel, Josha Gada i Kristen Bell ma zaśpiewać Jonathan Groff czyli gość od głosu Kristoffa.

Takie tam drobne informacje :)

FrozenFanPL

dzięki za info :)

ocenił(a) film na 7
FrozenFanPL

Heh, fajne informacje, dzięki ;D
(13 Marca to moje urodziny i gdy za pierwszym razem zobaczyłem datę premiery się ucieszyłem że Disney mi takie prezenty daje ;D)

wort801

Na Youtubie u Beyond The Trailer pojawiła się recenzja filmu. Oto co już wiemy: (Jakby co to pszę z telefonu, więc przepraszam wszystkim obrońców języka polskiego za drobne błędy)

UWAGA SPOILERY

- Moje przewidywania się spelniły i Elsa jest chora. Za każdym razem gdy kichnie tworzą się małe bałwanki. Ze względu na jej niedogodności będziemy mogli zobaczyć troche mniej "szykowną" stronę Elsy.
- Film nic nie wyjaśnia na temat mocy Elsy. Co więcej tworzy jeszcze więcej pytań.
- Będzie pokazana nowa, powoli odbudowywująca się relacja między Elsą, a Anną.
- Kristoff i Anna są oficjalnie razem.
- Pojawi się Oaken, Puszek oraz... Hans.
- Elsa wciąż czuje sie się winna za przeszłość Anny. Powiedziała coś w stylu: "Spędziłaś tyle urodzin samotnie i teraz zrobię wszystko by to były twoje najlepsze urodziny w życiu. Potwierdza to jeszcze jedna scena, którą pewna bystra osoba na Tumblr znalazła w trailerze. Otóż kiedy Elsa zamienia figurki na torcie Anny przez sekundę widać że lód tworzy trochę inny kształt niż ostatecznie. Scene zamarznięcia Anny. Pokazuje to że mimo szcześliwego zakończenia w podświadomości Elsy ciągle tkwi myśl że jej siostra była ... martwa. Z jej przyczyny.

ocenił(a) film na 6
Salina

https://www.youtube.com/watch?v=JC-IOOjN46M żeby zobrazować ! :D zaraz wystrzele w powietrzę !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones