PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729948}

Gorączka lodu

Frozen Fever
6,6 21 348
ocen
6,6 10 1 21348
5,7 3
oceny krytyków
Gorączka lodu
powrót do forum filmu Gorączka lodu

dzisiaj Walt Disney Animation Studios oficjalnie ogłosiło, że zaczęto prace nad drugą częścią Frozen!

http://www.shockya.com/news/2015/03/12/frozen-2-is-officially-being-developed-at -walt-disney-animation-studios/



ocenił(a) film na 7
Angel14_2

Ciekawa jestem o czym może być druga część :)

ocenił(a) film na 8
CallMeKills

Ja bym chciała, aby Elsa przez jakieś zaklęcie stała się zła i wtedy mogliby wykorzystać jej początkowy wygląd z pierwszej części ;)

Angel14_2

Ja wlasnie tez bym chciala złą Else. Zawsze lubilam czarne charaktery, a chcialabym zeby aelsa sie nin stala oczywiscie z jakims szczesliwym zakonczeniem dla niej

ocenił(a) film na 7
wikii32

Ja tak samo bym chciała :)

ocenił(a) film na 9
Angel14_2

Nie... chciałbym ujrzeć taką Elsę, ale... jakoś nie widzę tego w drugiej części. Ale jeśli to wprowadzą, to mam nadzieję, że jakoś ciekawie.

ocenił(a) film na 9
Anonim90

Edicik mały:
- Nie. Jednak mam nadzieję, że tego nie wprowadzą. Nie ważne, jak.

Anonim90

wow jaka szybka zmiana zdania :)

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 8
Angel14_2

Ja żałuję że robią, obawiam się że przekombinują i popsują bajkę. No cóż studio Disneya sporo beznadziejnych drugich części zrobiło. Ale zobaczymy.

ocenił(a) film na 9
kamarza

Tym razem tworzeniem sequela zajmuje się to samo studio, które tworzyło pierwszą część. Mówiłem o kilka razy, to powiem jeszcze raz. To może być pierwszy sequel Disneya, który będzie miał w sobie coś, co pozwoli go uznać za kanonicze i godne pierwszej części :)

Anonim90

Ja sie tego trzymam. Wierze w nich z calego serca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones