PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729948}

Gorączka lodu

Frozen Fever
6,6 21 347
ocen
6,6 10 1 21347
5,7 3
oceny krytyków
Gorączka lodu
powrót do forum filmu Gorączka lodu

Dziwne

ocenił(a) film na 4

Dlaczego Olaf musiał mieć tę chmurę, żeby się nie rozpuścić, a te małe bałwanki nie? Przyjmuję, że to Disney i wszystko jest możliwe...

ocenił(a) film na 6
olgavonl

Też się nad tym zastanawiam.

ocenił(a) film na 7
Filemona

I jak się nie rozpuściły te lodowe "drzewka" z fontanny które Elsa zrobiła kiedy szła obudzić Annę

CallMeKills

Niezapominajmy ze to magia, a z nią to wszystko jest mozliwe

ocenił(a) film na 10
olgavonl

Niezapominajmy ze to magia, a z nią to wszystko jest mozliwe

Tak to wystarczający argument xD

I jak się nie rozpuściły te lodowe "drzewka" z fontanny które Elsa zrobiła kiedy szła obudzić Annę

A lodowisko pod koniec filmu ? Przeciez do Arendelle znów zawitała wiosna a i tak lodowisko se nie rozpusciło


Te bałwanki powstały przez kichniecia Elsy może kiedy sie wykuruje one po prostu znikna ?
Ciekawe co twórcy mieli na myśli tworząc te bałwanki O.o

Batus113

Lód się nie rozpuszcza tak od razu.
Zresztą w scenie z lodowiskiem widać jak rzuca śniegiem w górę i potem to pada niczym
duży niż skandynawski :)
Co do tych bałwanków to najlepsze wyjaśnienie było w komentarzu do trajlera -
nowy wzór maskotki do sprzedaży :)

ocenił(a) film na 10
Tocibida

Czyli jednak autorzy polecieli na kase ;)
A to jest smutne bo moga zniszczyc caly klimat bajki ^^

ocenił(a) film na 6
Batus113

Polecieli na kasę ,nie polecieli na kasę ! Ludzie co wam do tego? Nawet jeśli zrobili to ze względu na pieniądze to co z tego ? Przeszkadza wam to ? Czy to robi jakąś różnice w krótkometrażówce (sprawia ,że jest lepsza czy gorsza )?

Gdybyś miał/a szansę zarobić trochę pieniędzy przy okazji uszczęśliwić ludzi ,którzy lubią ten film ,to co ? Nie skorzystałabyś ? A tak wgl to i tak nie masz pewności ;)

ocenił(a) film na 6
kabaretyk

Dobra ale bulwers xD ale trochę mnie dżoźni to ,jak niektórzy gadają :P

ocenił(a) film na 10
kabaretyk

haha "skorzystalabys" nie jestem dziewczyna xD
Mi to nie przeszkadza wole nawet zeby zarabiali duzo hajsu, dzieki temu beda mogli wiecej tworzyc filmow. W pelni zasluguja na dobroci zwiazane z ich filmem , bo to co zrobili dla nas wszystkich no..... nie potrafie tego obrac w slowa ;P.

Boje sie tylko ze hajs i slawa zabardzo uderza w ich glowy i skonczy sie tanimi slabymi krotkometrazowkami a przeciez nie oto w tym chodzi ;/ Tak samo ozywianie starych basni no bes sensu.. Wszystko to samo co w oryginale, wszystkiego mozna bylo sie domyslec co stanie sie za 5/4minuty...

ocenił(a) film na 6
Batus113

sorki :D mogłem przeczytać nick xD

Mi to też nie przeszkadza ,że zarabiają kaske ;) Z korzyścią dla nich i dla nas :D Mam nadzieje ,że to rozsądni ludzie i nie uderzy im palma ;)

Co do krótkometrażówek to ,,Gorączka lodu,, była zarąbista :D hehe o 100 % lepsza od Tangled Ever After ;)

ocenił(a) film na 10
kabaretyk

Haha ;) kazdy wpierw patrzy na profilowe, moze czas je zmienic ;P mam juz pomysl na obrazek zwiazany z frozen fever ;D

Przeciez pieniadze sa dla ludzi, wystarczy je dobrze wykorzystac, pieniadz robi pieniadz. Dzieki wysokiemu budzetowi w przyszlosci beda mieli wieksze pole do popisu. A jeszcze taka firma znana na calym swiecie, tworzaca najlepsze baje na swiecie i to nie od 10/20/30 lat tylko prawie 100 !! aż mi naprawde jest wstyd, gdyz nie poszedlem do kina ani na Tangled, ani na Frozen. I własnie chcialem dac im zarobic ode.mnie ;D i poszedlem na Kopciuszka tylko dla Frozen Fever a potem wyjsc. Chcialem chociaz tak im sie odplacic za sciaganie filmu z neta xD. Wiem, wiem ^^ Niestety jeszcze nie zarabiam i nie moge wydawac wszystkich oszczednosci na Filmy dvd bo po prostu mnie nie stac, mam tez wlasne potrzeby. Ale w przyszlosci im sie odplace. Wykupie wszystkie dotychczasowe baje ktore sciagnolem ;P

Chociaż tak im podziękuję...

ocenił(a) film na 6
Batus113

Widzę ,że już zmieniłeś :) stylowe :P

Wow no to ładnie robisz. Przynajmniej uczciwie :D Hehe Chyba zacznę brać przykład :P Trzeba być uczciwym ,nie ma co ;)

ocenił(a) film na 10
kabaretyk

Oo dziekuje ;P chcialem podkreslic ten moment kiedy to Anna byla na miejscu Elsy i odwrotnie. Od tego wszystko sie zaczelo ;). .

Uczciwy bede jak juz to zrobie ;) na razie to tylko puste slowa. No na przyklad obiecalem Pani nauczycielce ze sie naucze na sprawdzian, ale sie nie nauczylem xD. Tak samo ze sie poucze w ten weekend i tez sie nie pouczylem ;/. Czas rzucic te cholerne gry...

PS. Twoja profilówka też jest niezla naprawde, podoba mi sie ;D

Batus113

Przeciez wszyscy robią wszystko dla kasy. Gdyby nie kasa to by nie robili filmow

olgavonl

Tak jak Batus113 napisał, te małe bałwany nie muszą mieć chmury nad głową bo są efektem kichania Elsy czyli jej choroby, a Olaf jak mnie pamięć nie myli od jakiegoś czasu w bajce miał chmurę nad głową żeby się nie rozpuścić... Więc również podejrzewam, że znikną jak ona wyzdrowieje albo zostaną w zamku lodowym z tym ogrem :D

ocenił(a) film na 10
21kamilka21

Z Puszkiem ;P Tak sie nazywa xD

Batus113

ooo właśnie :D zapomniałam jak się nazywa :D haha

ocenił(a) film na 8
olgavonl

W sumie to nie wiem. Ale tak np. pałac Elsy się nie roztopił, wielki bałwan się nie roztopił... Na to jest wyjaśnienie, że jest to niby w górach. Może małe bałwanki też się powoli rozpuszczały, dlatego Olaf odprowadził je do pałacu właśnie? O.o, sama się zadziwiam, czyżbym znalazła wytłumaczenie? :D

ocenił(a) film na 10
Arancia

Kurde, dlaczego na to nie wpadłem wczesniej ?
To rzeczywiscie dobry argument :D

ocenił(a) film na 8
Batus113

Haha, prawda? ;)

ocenił(a) film na 10
Arancia

A prawda prawda :)

Coś tak banalnego przeszło NAM przed oczami :).

Każdy ma własną wersje, według mnie te są najlepsze.

1 "Może małe bałwanki też się powoli rozpuszczały, dlatego Olaf odprowadził je do pałacu właśnie? O.o,"
2 Choroba (słabnąca Elsa) może mieć kontynuacje w Frozen 2
3 Bałwanki do celów komercyjnych (Frozen zarobił prawie 2 razy wiecej z zabawek niż z filmu)

To według mnie najbardziej prawdopodobne scenariusze ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones