PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729948}

Gorączka lodu

Frozen Fever
6,6 21 345
ocen
6,6 10 1 21345
5,7 3
oceny krytyków
Gorączka lodu
powrót do forum filmu Gorączka lodu

Prosty temat, bardzo się cieszę, że wyszła ta krótkometrażówka, jednak mam pewien niedosyt i bardzo ale to bardzo nie mogę się doczekać ,,Frozen 2''. Nie myślę o niczym innym, jak poradzić sobie z takimi myślami i jak zająć je czymś innym? Tym bardziej, że owa część ma wyjść około 2016 może i nawet późniejszego roku ;/

szylkret5

Najwcześniejszy możliwy termin to druga połowa 2018, a najprawdopodobniejszy - 2020.
Mimo że jestem wielką fanką Krainy Lodu, to nie myślę o tym często i czekam cierpliwie. Wiesz, mam swoje zajęcia, problemy, obowiązki, to zajmuje mi czas.

Crazy12

to jeszcze gorzej ;d niby nie myślałam niedawno po ogłoszeniu ze oficjalnie jest tworzona, ale teraz tak mnie naszło sama nie wiem czemu, też mam różne zajęcia jednak nawet i one nie pozwalają mi przestać o tym myśleć xd

Crazy12

Także mam to samo co ty jednak nawet to mi nie pozwala o tym przestać myśleć ;/ .... czyli trop,że na filmwebie jest data na 2016 rok jest nieprawdziwa?

ocenił(a) film na 9
szylkret5

Pod koniec 2016 roku ma wyjść "Moana", kolejna księżniczka Disneya. Więc na pewno nie wypuszczą dwóch tak ważnych dla studia filmów w krótkim czasie.

szylkret5

Około 2017 /2018

ocenił(a) film na 7
szylkret5

Ja tam mam maturę w maju więc nie tylko Frozen krąży mi po głowie ;D

ocenił(a) film na 6
CallMeKills

no ładnie xD ja kończę natomiast gimnazjum , przede mną wybór szkoły i kilka teścików :D Ale ja i tak cierpliwie czekam i czekam aż przyjdą nowe dni :P

kabaretyk

Jeszcze nie wybrałeś szkoły? Ja jestem w pierwszej gim i od wakacji już wiem, gdzie do liceum pójdę :P

Oczywiście nie mam zamiaru nikogo urazić ;)

ocenił(a) film na 6
Crazy12

a bo wiesz ,ja tam nie bardzo wiem co chce robić w życiu :P

Czym byś mogła tu kogoś urazić ? :P

Crazy12

O to zazdroszczę ;) Ja bardziej stresuję się wyborem szkoły niż samymi egzaminami ;-;

ocenił(a) film na 6
FrozenFanPL

no to tak samo jak ja XD Trzeba będzie prosić Boga o pomoc! :D

ocenił(a) film na 6
kabaretyk

ale wpierw się pouczyć :P niestety mi do głowy ta wiedza tak łatwo nie wchodzi :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones