PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729948}

Gorączka lodu

Frozen Fever
6,6 21 347
ocen
6,6 10 1 21347
5,7 3
oceny krytyków
Gorączka lodu
powrót do forum filmu Gorączka lodu

tak się teraz zastanawiam ,po co Annie ta kanapka ,makieta zamku (chybaxD) i te inne rzeczy ,których nazwy nie mogę odgadnąć :P

http://b2.pinger.pl/fb9e4621e1017f730c010cf8254bc60f/tumblr_nk9aeyYZbI1qa2r95o1_ 500.jpg

*oby tylko nie posypały się spojlery...

ocenił(a) film na 9
kabaretyk

A ja sobie myślę, że to szkoda, że film z Cate Blanchett i Heleną Bohnam Carter musi podbijać sobie oglądalność krótkometrażówką puszczaną przed. Sama prawdopodobnie bym na "Kopciuszka" nie poszła, gdyby nie FF.

ocenił(a) film na 10
Irma100

To ja mam tak samo. "Kopciuszek" zapowiada się solidnie - obsada plus Kenneth Branagh jako reżyser - ale nie na tyle ciekawie, żebym poszedł na ten film.

ocenił(a) film na 9
kabaretyk

Em... A to nie są prezenty od miastowych? xd Chyba każdy marzy o kanapce na urodziny. xD

ocenił(a) film na 6
Kinderka567

xD tak i to o takiej wielkiej :P ciekawy zamysł , ja myślałem że Anka trzyma to na piknik z Elsą czy coś (oczywiście jeżeli Elsa jej takie coś zaproponowała )

kabaretyk

Ja w sród tych "prezentów" widze kwiaty, olejek do opalania(prawdopodobnie) od Oakena, makiete zamku własnie, jakąś ramke(moze zdjecie), jakis moze koc i malego Olafa noi oczywiscie kanapke. Fani Frozen najbardziej woedza ze Anna oprucz czekolady uwielbia kanapki wiec moze se wziela
Wszystko sie okaze na premierze

ocenił(a) film na 9
kabaretyk

Na forum KL tak cicho... trzeba się tu przenieść ;)

ocenił(a) film na 6
Anonim90

teraz to Gorączka lodu robi furore wśród fanów xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones