PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729948}

Gorączka lodu

Frozen Fever
6,6 21 347
ocen
6,6 10 1 21347
5,7 3
oceny krytyków
Gorączka lodu
powrót do forum filmu Gorączka lodu

Nowa piosenka?

ocenił(a) film na 7

Właśnie natrafiłam na ciekawe demo. https://www.youtube.com/watch?v=N9YiiTWywTE
Pasuje do Elsy, głos całkiem podobny do Idiny (jak wiadomo dema zazwyczaj są niskiej jakości) jednak raczej nie pochodzi z Gorączki Lodu ani tym bardziej z Krainy Lodu, gdzie jak wiemy Elsa miała na początku być zła. Słowa raczej nie są skierowane do Anny - pojawiają się cytaty jak "The true love kiss that wakes me up inside" i "What would I give to hold your hand in mine and really live" - słowa skierowane bardziej w stronę jakiegoś chłopaka.

Czyżby jakieś demo z Frozen 2? Elsa się zakocha? :D

CallMeKills

Tak jest to piosenka Indiny, ale co do jej przeznaczenia nic nie wiadomo. Były spekulacje ze to jest wlasnie ta nowa piosenka do Frozen Fever, jednak jej tekst nie wskazuje na piosenke urodzinową.
P.S
Ale mam co do tej piosenki pewne przeczucia i oby byly sluszne

ocenił(a) film na 9
CallMeKills

Nie sądzę. Piosenka napisana przez niejaką Julie Kryk, a jak wiemy do Frozen i Frozen Fever piosenki piszą Kristen Anderson-Lopez oraz Robert Lopez.
Z drugiej strony patrząc nie wiem czemu piosenka jest śpiewana przez Idine (znaną wszystkim Elsę) i czemu jest o magicznych, lodowych mocach (jak u Elsy).
Może to tylko piosenka do portfolio? Demo żeby przyjęli ją jako kompozytorkę w wytwórni Disneya?
Ostateczna wersja (to tylko moje domysły, nie są prawdziwe/realne): 1)Powstanie druga część, 2)Powstanie serial.

ocenił(a) film na 9
Kinderka567

Dobra, nieważne, jest to tylko fanowska piosenka, Julie napisała ją z myślą jak mogła by wyglądać druga część Frozen. Zagadka rozwikłana. :D

ocenił(a) film na 6
Kinderka567

w sumie mogło by tak być xD

ocenił(a) film na 7
kabaretyk

Nom ;D Tak czy siak, uwielbiam tą piosenkę ^^

ocenił(a) film na 9
CallMeKills

Piosenka z polskimi napisami
http://youtu.be/65fQ9if_AVk

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones