PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729948}

Gorączka lodu

Frozen Fever
6,6 21 347
ocen
6,6 10 1 21347
5,7 3
oceny krytyków
Gorączka lodu
powrót do forum filmu Gorączka lodu

Według mnie to świetny pomysł. Naprawdę, nie trzeba by się martwić o to że sequel będzie schrzaniony ,ponieważ nie będzie to sequel w pełnym tego słowa znaczeniu (prawda?). No dobra ,ale przynajmniej nie pełnometrażowy. Jest przecież mnóstwo takich mini tematów, do poruszenia ich w krótkometrażowym filmie (bale, festyny ,podróże , ŚWIĘTA, codzienne życie, odwiedziny innych zamków,państw ) może myślę mało kreatywnie ,ale to tylko tak na przykład. Z resztą ,twórcy nie potwierdzili pełnej kontynuacji tylko 7-minutową opowieść, a nawet to sprawiło radość fanom wyczekującym ,,Frozen2,,. Myślę nawet ,że to byłoby lepsze rozwiązanie od wcześniej wspomnianego pełnego squela.

kabaretyk

Ja też sie ciesze ze bedzie kontynuacja krainy lodu nawet w wersji któtkometrarzowej. Chociaz i tak wolałabym pełnometrarzówke

ocenił(a) film na 6
wikii32

a ja nawet z czasem coraz bardziej zniechęcam się do 2 części Frozen, ponieważ nie ma zbytnio tematów na półtora godziny filmu. W pełności wystarczy mi krótkometrażówka. Z pewnością jest wiecęj możliwości na zrobienie kilku mini-kontynuacji niż na zrobienie 1 pełnego filmu 2.

kabaretyk

Gdyby Disney sie naprawde naprwde przylozyl to by zrobili dobrą kontynuacje. To ze ostatnie im sie nie udaly to nie oznacza ze ta tez mialaby sie nie udac. Poza tym jest o czym robic kontynuacje. Ja np chcialabym bardzo zobaczyc:

1. to skąd sie wziely moce Elsy (co interesuje chyba wszystkich fanow frozen).

2.co bylo celem podrozy rodzic sióstr (i mam dosyc teorii nieogarnietych ludzi ktorzy mysla ze poplyneli oni na slub Roszpunki i Julka)

3.bardziej rozwiniete dziecinstwo Anny i Elsy.

4. jak skonczył Ha#/^ yhhm znaczy sie Hans.

5.pokazanie Elsy w nowej roli jako królowej.

6. Moze pokazanie Elsy bardziej z ciemniejszej strony. No wiesz mogłaby stac sie zła przez znalezione lustro w ktorym moglaby dostrzec potwora. Takie nawiazanie do oryginal snow queen.

6.równiez dziecinstwo Kristoffa. Co sralo sie z jego rodzicami, albo jak znalazl Svena.

7.jakis czarny charakter, ktory zainteresuje sie mocno magocznymi zdolnosciami Elsy (nie mowie tu o prawdziwej krolowej sniegu) ja to widze tak: jakis tajemniczy ktos moglby przybyc do Arendelle, dowiedziec sie o mocach Elsy i zaproponowac jej pomoc w pelnym kontrolowaniu mocy, gdyz stwierdza ze milosc nie jest tu wystarczająca. Elsa ucieszona by sie zgodzila. Nieufna oczywiscie bylaby Anna, ktora probowalaby odwiesc sioste od tego pomyslu, gdyz jak sama kiedys powiedziala nie ufa sie obcemu. Krolowa oczywiscie by jej nie posluchala i zaczelaby pobierac lekcje u nieznajomego, ktory tak naprawde chcialby wykorzystac jej moce do jakis tam swoich celów. Fajnie by bylo jakby znal on rodzicow Elsy i Anny i co nieco o ich podrozy.

To wszystko co bym narazie chciala zobaczec. Jak cos jeszcze przyjdzie mi do glowy to napisze, a teraz czego bym na 1000000000000000....% nie chciala zobaczec:
1.Elsy z jakims facetem.

2.Anny posiadającej moce.

3.Powrotu Ha/^& oj znowu przepraszam znaczy sie Hansa. No chyba ze by go tam jakos zabili.

noooo narazie to chyba tyle

ocenił(a) film na 6
wikii32

hmm o niektórych była już kiedyś mowa ale:

ocenił(a) film na 6
wikii32

1 wydaje mi się sensowna ,ale moim zdaniem nie na pełnometrażową 2 część ,bo film wtedy nie byłby o Annie i Elsie ,lecz bardziej o ich rodzicach lub jeszcze o jakich nowych bohater. Więc ta perspektywa bardziej na spin-off.

2 Ten temat został już zrealizowany w OUAT ,jeśli oglądałaś to wiesz ;)

3 Ten temat był przerabiany przez Pana Andrzeja. Świetnie ujął jedną rzecz, mianowicie to ,że pomimo rozwinięcia tego wątku i tak wiemy co się dalej wydarzy. Wątek bardzo doby do produkcji Spin-offu.

4 Hans podobno został odesłany do rodzinnego kraju z tego co pamiętam, bądź wtrącony do więzienia. Jeżeli ktoś go polubił ,to ten pomysł może mu się spodobać. Jednak to wciąż nie byłaby opowieść i głównych bohaterkach.

5 Tutaj też fajny pomysł aczkolwiek mało konkretny. Elsa jest królową i ... już. Rządzi królestwem.

6.Nie chce mi się wyobrażać o.o

7.Jakiś czarny charakter mógłby coś nowego wnieść do filmu ,ale przecież ona już chyba panuje nad mocami lodu ;).

Może trochę pesymistycznie ,ale to tylko moje zdanie :P Co do tego czego nie chciałabyś zobaczć w 2 to wql jakaś masakra xD

ocenił(a) film na 10
kabaretyk

Jeżeli już pełnometrażówka by powstała, to z chęcią bym zobaczył jakiś nowy wątek z Hansem :D

ocenił(a) film na 7
spajda_rap

Ja też bym z chęcią zobaczyła Hansa, mimo tego że był ch*mem :D Myślałam trochę o tym że niezłym pomysłem byłoby zrobienie alternatywy Krainy Lodu - czyli jak najpierw twórcy zamierzali - zrobić złą Elsę. Jakoś jestem ciekawa jak by to wyglądało.

ocenił(a) film na 10
CallMeKills

Oficjalnie Frozen 2 jest już potwierdzony !!! A więc... Będzie mega :) :)

kabaretyk

Nie sądzę, żeby, to był dobry pomysł.Frozen jest dobre na jeden/dwa filmy, a nie na "Mode na Sukces".

ocenił(a) film na 6
Zukox

bez przesady z tą moda na sukces. Mowa o 4-5 Spin offach ,nie o 5000.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones