PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729948}

Gorączka lodu

Frozen Fever
6,6 21 348
ocen
6,6 10 1 21348
5,7 3
oceny krytyków
Gorączka lodu
powrót do forum filmu Gorączka lodu

http://abcnews.go.com/GMA/video/exclusive-disneys-frozen-fever-29199457
Przypominam by pamiętać o oddychaniu... ja trochę o tym zapomniałem...

FrozenFanPL

Ostatnia mina Elsy mnie powaliła! xD
O kurde, ale fajnie! Jestjestjest!
Nie no, strasznie się cieszę, że dali zwiastun. Oby do marca :D

Crazy12

Mina Elsy bezcenna :D
Szkoda jedynie że sama krótkometrażówka emitowana jest akurat przed Kopciuszkiem. Na bank nikogo z moich znajomych nie uda mi się przekonać na wypad do kina ;-;
Swoją drogą ciekawe czy ta piosenka puszczona podczas trailera to ta która ma być w filmie. Pewnie tak bo w sumie nie robili by jej specjalnie pod sam zwiastun. Aaaah Hype bardzo <3

FrozenFanPL

Naprawdę fajnie widzieć ją taką :D
W sumie racja. Jak powiedziałam mojej mamie, że musimy jechać na Kopciuszka w marcu to myślała, że zwariowałam xD Dopiero jak powiedziałem, że będą puszczać Frozen Fever to zrozumiała :)
Na pewno to ta. Nawet fajna, chociaż szkoda, że chyba będzie śpiewana chórem :/

Crazy12

Elsa fajnie zatańczyła :) na tym zwiastunie a z tym Olafem też fajna scena :)

wort801

No, dokładnie :)

Crazy12

Yup, mnie chór też lekko zmartwił [ chociaż czuję jakąś solówkę Elsy ], ale za to...
Oaken w saunie.
Puszek <3
I te ymm bałwanki.
No i Elsa duuh :P
Mimo że tylko 7 minut to pewnie i tak czas będzie wykorzystany na 101%.

FrozenFanPL

Te bałwanki są przesłodkie :D
Może nawet na 102% ;)
W każdym razie, fajnie że w ogóle coś wychodzi. Ja jednak dalej wierzę, że zrobią jakąś kontynuację. A przynajmniej (według mnie) powinni :P

Crazy12

Nie zabija się kury znoszącej złote jaja.... prędzej czy później według mnie będzie .

wort801

Dokładnie, o to mi chodzi.

FrozenFanPL

Piękny zwiastun :) ehh nie mogę się doczekać :) tylko szkoda że będzie trwał tylko 7 min :(

wort801

Jak się nie ma co się lubi... ;)

FrozenFanPL

Muszę się zrehabilitować... a jednak jest zwiastun do 7-minutowego filmu >.<

Ale za to jeszcze bardziej nie mogę się doczekać :>

ocenił(a) film na 7
FrozenFanPL

Fajno, fajno, trailer do 7 minutowego filmu... a na kolejny film który będzie trwał od 1h do 2h będziemy czekać kolejne parę lat... ;<

ocenił(a) film na 6
FrozenFanPL

FOR THE FIRST TIME IN FOREVER !!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 6
kabaretyk

rewelacyjny zwiastun aż mnie zatkało po prostu MUSZĘ to zobaczyć

FrozenFanPL

W głebi duszy wciąż mam nadzieje że ta kontynuacja okaze sie pełnometrażówką. Taka niespodzianka od twurców, ze powiedzieli ze to tylko krotkometrazowka a naprawde to pełno. I wyobrazcie sobie, idziecie na Kopciuszka a tam nagle Kraina lodu 2
Ooohhhh marzenia

wikii32

Z drugiej strony są też ludzie których ta krótkometrażówka nie obchodzi i chcą po prostu obejrzeć Kopciuszka c'nie? Zresztą wyobraź to sobie... idziesz do kina na powiedzmy Krainę Lodu a tu przykładowo Zaplątani 2 którzy kompletnie Cię nie interesują. Już pominę fakt puszczenia filmu przed filmem który jest niemożliwy xd

FrozenFanPL

To tylko moje marzenie.
Moze takie, ktore nigdy sie nie spelni ale co

wikii32

Nie no, spoko ;)

wikii32

Ja liczę że w podczas napisów będę zapowiedz 2 części Frozen :) tego oczekuje osobiście :)

wort801

To by było coś ^^

FrozenFanPL

No :) taka miła niespodzianka dla fanów :)

ocenił(a) film na 9
wort801

Bardziej niż zapowiedzi 2 części w trakcie końcowych napisów, spodziewał bym się zakończenia tej "krótkomotreżówki" w taki sposób który by zwiastował kontynuację. Ewentualnie scenka po napisach w tym samym stylu.

ocenił(a) film na 8
FrozenFanPL

Ładny zwiastun, świetna muzyka. Jest w porządku, teraz tylko czekać ;)

ocenił(a) film na 9
FrozenFanPL

Tutaj jest zwiastun z Polskimi napisami
https://www.youtube.com/watch?v=7Gpd8aL9Sus

battless

Ale on nie jest caly

ocenił(a) film na 9
wikii32

Nie jest cały, ponieważ filmy Disneya, które wrzucają ludzie na YT nie mogą trwać więcej niż 30 sek bo zablokują.

battless

Aaa to nie wiedziałam

ocenił(a) film na 10
FrozenFanPL

Czekam, ale jakoś ciągle nie jestem do końca przekonany.

ocenił(a) film na 6
FrozenFanPL

polecam zwrócić uwagę na 2 plan w 27 sekundzie zwiastunu :3

kabaretyk

A w sumie czemu? Ja tam widzę tylko mieszczan po obu stronach ekranu. Chyba, że chodziło ci o Elsę, ale ona akurat jest na pierwszym planie ;)

ocenił(a) film na 6
Crazy12

w 28 xd sorki

ocenił(a) film na 7
kabaretyk

Też się zastanawiam czemu xd Widzę jedynie fragment zamku 'przystrojony' lodem jak na końcu Krainy Lodu, mieszkańców po obu stronach no i na pierwszym planie Kristoff, Sven, Olaf i bałwanki :)

ocenił(a) film na 9
FrozenFanPL

A już myślałam, że się nie doczekam żadnych przedwczesnych spoilerów, a tu proszę. Zapowiada się mega śmiesznie. Myślę, że piosenka z trailera, to piosenka z filmu, nasłuchałam się już sporo trailerów i instrumentali żeby to wyczuć :D.
Hmm.. Elsa na tym dachu wygląda jakby śpiewała, mam nadzieję że się nie mylę. :D

FrozenFanPL

Kolejny zwiastun z kilkoma nowymi scenami.
https://www.facebook.com/video.php?v=10153051157056855&set=vb.23245476854&type=2 &theater

FrozenFanPL

Ten link jest zły nie ma takiej strony

wikii32

Dziwne, u mnie wszystko jest okay. Tak czy siak, inny link tu powinno wszystko działać.
https://www.youtube.com/watch?v=uSfuxJbHMto

FrozenFanPL

Ten działa, fajny

ocenił(a) film na 7
FrozenFanPL

Coraz bliżej do premiery :>

MrPaWio13

^^
Swoją drogą ciekawe czy doczekamy się polskiego trailera.

FrozenFanPL

Napewno bedzie musimy tylko troche poczekac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones