PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1244}

Gra pozorów

The Crying Game
7,3 6 560
ocen
7,3 10 1 6560
7,4 7
ocen krytyków
Gra pozorów
powrót do forum filmu Gra pozorów

ja najbardziej polubiłam tę scenkę, gdy Dil śpiewa w klubie "Metro".

marta2513

mi ostatnia, wizyta w więzieniu... wspaniały film, zaskakujący i życiowy jednocześnie

ocenił(a) film na 10
Slasher_McKagan

u mnie podobnie - ostatnia bardzo wzruszająca...

ocenił(a) film na 9
marta2513

Scena w której dowiadujemy się... ;) Najlepszy twist ever!

ocenił(a) film na 8
marta2513

Jak Dil przychodzi do Fergusa do pracy na budowę. Lubię tą część filmu kiedy atmosfera jest dwuznaczna i Fergus nie wie co ma zrobić ze znajomością z Dil. No i dramatyczna scena kiedy Dil strzela do Jude. Moja dziewczyna zawsze wyje jak bóbr gdy ginie Jody.

użytkownik usunięty
marta2513

moja ulubiona to jak Fergus leży związany a Dil go pyta czy jej nigdy nie opuści i on potwierdza a ona mówi, że i tak wie, że kłamie ale jak dobrze to usłyszeć... i ta w więzieniu też a w ogóle ładnie się całowali szczególnie w jednej scenie jak Fergusa poniosło :)

w ogóle ten wątek jest ciekawy nawet nie ze względu na transseksualizm ale że ta biedna Dil tak za nim lata a jego opory nie pozwalają mu sie do niej zbliżyć chociaż zdecydowanie coś między nimi było i to jest właśnie smutne dlatego mi sie podoba ten film bo jest prosty i taki smutny w swej prostocie :) bo z tym Forestem też na początku się fajnie dogadywał chociaż jednocześnie go więził
film pokazuje, że takie głupie banały albo w ogóle jakieś oczekiwania czy przekonania własne potrafią poróżnić ludzi i zniszczyć każdą szczerą naturalną więź, która się między ludźmi wytworzy i to jest smutne a takie oczywiste zarazem

ocenił(a) film na 7

Tak tak tak. Podpisuję się pod drugim akapitem. Sam walczę z uprzedzeniami na wielu płaszczyznach. Niby prosta sprawa, ale jednak coś siedzi w głowie.

ocenił(a) film na 9
marta2513

Uwielbiam scenę o której piszesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones