PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564230}

Grawitacja

Gravity
6,6 221 400
ocen
6,6 10 1 221400
7,5 40
ocen krytyków
Grawitacja
powrót do forum filmu Grawitacja

beznadzieja

ocenił(a) film na 3

film w zasadzie bez fabuły - słabe dialogi, błędy związane z nieznajomością fizyki, lowelas Clooney
i jego słabe tekściki o oczach. Kilka efektów, co prawda dobrych, i tak nie sprawia, że warto iść na
to do kina.

ocenił(a) film na 9
goldii_m

nieznajomość prawa fizyki ? Buzz Aldrin o filmie : Przedstawienie nieważkości w filmie niezwykle mi zaimponowało. Poruszanie się po stacji
kosmicznej wyglądało dokładnie tak, jak widziałem to na żywo. Wirowanie w końcu będzie mieć
miejsce. Może nie tak żywiołowe jak w filmie, ale na pewno mamy masę szczęścia, że jeszcze do
tego nie doszło. Myślę, że "Grawitacja" przypomni nam jak wielkim hazardem jest przemysł
kosmiczny. Zwłaszcza czynności wykonywane poza stacją" – powiedział Aldrin.

ocenił(a) film na 9
senna94

filmu nie widziałem ale Buzz widocznie odstawił leki - kosmos->próżnia->brak dźwięków ! deal with it !!!

lucasso81

lol film bez dzwieku normlanie zajebisty film! od zawsze gdy akcja dzieje sie w kosmosie istnieja efekty dzwiekowe , nie dlatego ze ludzie nie wiedza ze nie ma osrodka dla fal akustycnzych ale dlatego ze po prostu filmu bez dziwkeu niedaloby sie ogladac ... chcociaz czasem w niektorych filmach daja krotkei sceny ze np cos sie dzieje i nie ma dziwku tego zdarzenia ale w claym filmie takei cos byloby niewypalem! zawsze mnie smiesza ludzie co film dziejacy sie wkosmosie wyskakuja ze proznia ze nie powinno byc dziwkeu ahhaha troche robicie z siebei facepalmy! Jest to swiadomy zabieg majacy sens ten twoj przeszkadzajacy ci dziwek w kosmosie :) jakbys dzienw dzien w przestrzeni kosmicznej latal :P i wiedzial jak to jest hahahah

ocenił(a) film na 1
Syrinx

A jednak, powstał film interstellar, w którym dźwięk w próżni się nie roznosi. I jest o niebo lepszy od tego gniota.

ocenił(a) film na 5
goldii_m

Popieram twoj post, technicznie- super, scenariusz i aktorstwo - słabiutko. Wiśenka na torcie - szczkająca sandra B.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
jawaso

scenariusz i aktorstow slabe? kolego wez moze jeszcze raz go obejrzyj :) przejarzalem Twoje filmy zle nie jest ale tu 5 kompletnie nie trafione

ocenił(a) film na 2
pawlenko

sorry ale gdzie to aktorstwo - niestety słabiutkie bardzo - film ratuje się fotkami ale lepsze zobaczyc mozna na NG

ocenił(a) film na 3
jawaso

Zgadzam się w 100% :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
goldii_m

ktos kto ocenia mrocznego rycerza na 1 jestem po prostu nic nie znaczącym trollem internetowym kotry tylko potrafi szczekac i nie ma nic ciekawego do powiedzenia

goldii_m

hahaha ! sprobuj nakrecic taki film. chcialbym zobaczyc grawitacje w Twojej rezyserii. ciekawe jakie to by wtedy bylo DZIELO...

ocenił(a) film na 10
goldii_m

wlasnie przez takich nie chce napisac jakich nie chcialem wczesniej tu byc,hejterzy nienawidzacy calego swiata,opryszczeni grubasy stukajacy tlustymi paluchami po zniszczonej kalwiaturze!
jaka jestes taki kozak to zrob lepszy film ty ignorancie a jak nie to zamilcz!!!
chodze do kina od 20 lat i nigdy nie przezylem jeszcze nic takiego w kinie jak na "Grawitacji" i najgorsze jest to ze moge juz nie przezyc:(

ocenił(a) film na 7
kinofankrk

Film był ładny, przyznam. Bohaterowie, ich historie wychodzące w rozmowach, wszystko super. Ale błagam, ile razy można przeżyć deszcz odłamków? Bo 3 to chyba za dużo. Nieco zahacza o kicz. Nie mówię, że mi się nie podobał, ale nie mam pojęcia, co jest w nim Genialnego. Może doceniłabym, gdyby odpuścili sobie happy end w amerykańskim stylu.

ocenił(a) film na 10
izabellaszydelko

to sie poprostu czuje,ja oceniam film na podstawie emocji,moim wyznacznikiem jest to ile minut siedze jak wryty po zakonczeniu seansu a po "Grawitacji" siedzialem bardzo dlugo...

ocenił(a) film na 10
izabellaszydelko

Odłamki krążyły po orbicie i zataczały koło co 90 minut - po to ustawiali czas. Więc to wcale nie było za dużo razy.

ocenił(a) film na 7
krzysztofinski

chodzilo mio to, ile razy mozna to przezyc, a nie ile razy moze to wystapic

ocenił(a) film na 2
izabellaszydelko

dokładnie : mam takie samo zdanie film Grawitacja zahacza o KICZ

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
kinofankrk

swoimi wypowiedziami dajesz do zrozumienia że opisujesz siebie i kilka fajerwerków cię oczarowuje. Zobaczymy czy to dostanie jakiegokolwiek innego Oscara niż za efekty specjalne. Wtedy się nie zapłacz

goldii_m

Ej, bo ten film jest po angielsku, a w wersji z torrentów nie ma podpisów jak w kinie - stad słabe dialogi, a więc ocena u Ciebie zapewne zaniżona ze strachu bo boimy sie tego czego nie rozumiemy :P. Druga rzecz, ze w takiej wersji jest słaby obraz wiec obejrzyj sobie w kinie ten film to skumasz ze jest dobry, heh!

ocenił(a) film na 2
goldii_m

dokładnie mam takie samo zdanie - film jest kiepski

ocenił(a) film na 9
Saint_9

hahahaha jesli ktoś daje filmowi "1920 Bitwa Warszawska" 10 z serduszkiem to ja już podziękuje ;p
memory five i wiem wszystko ;p
dziekuje...za uwagę

ocenił(a) film na 2
ocenił(a) film na 9
Saint_9

Całemu światu sie podoba no, z wyjątkiem Polski :)

ocenił(a) film na 9
senna94

Bo w Polsce żyją jeszcze buraki, którzy mają większą wiedzę i doświadczenie niż sam Buzz Aldrin ;D ;)))

ocenił(a) film na 2
darteye

halo ! halo ! - każdemu może coś podobać się lub nie - ale to nie upoważnia do używania buraków - innego niż na talerzu ;)

ocenił(a) film na 9
Saint_9

Po twoich ocenach widzę że masz się za 'undergroundowego, wszystkowiedzącego konesera filmowego' i masz straszny ból dupy jak musisz zmierzyć się z efekciarskim kinem rozrywkowym. ;)

ocenił(a) film na 2
Flashpoint

to proste - chyba wiem co lubię, oczywiście daję się zaskoczyć , nawet może to być "efekciarskie kino rozrywkowe" ale , żeby nie było nijakie ;)

ocenił(a) film na 9
Saint_9

ochoo zabolało, czyli jeden burak już się nam ujawnił :)

zresztą tą bitwą warszawską sam sobie wystawiłeś wizytówkę

ocenił(a) film na 10
goldii_m

co za głupoty

ocenił(a) film na 8
goldii_m

zapewne w próżni w filmie co chwila słychać jakieś basy, pierdnięcia, łupnięcia i skrzeki aż cała sala się trzęsie

hemoroiderus_pierwszy

a co za problem?

ocenił(a) film na 8
Syrinx

te dźwięki mnie wkurzają strasznie, bo niedobrze mi się robi od tych trzęsień basowych, a ostatnio tego nadużywaja w filmach

hemoroiderus_pierwszy

nie zauwazylem :P moze zmien kino :D za to zauwazylem ze co raz ciszej puszczaja filmy czasem trzeba krzyknac by podgłośnili itp szczegolnie gdy film wymaga mocnego dzwieku ! oszczedzaja pewnie sprzet bo gdy nowe kino nowa sala to ladnie idzie a pozneij to juz jakby mieli widzow gdzies :/ to samo tyczy sie samego wyswietlania moze na premierze jest wszystko ok ale pozniej to juz czesto z ostroscisa problemy/ ucientym obrazem bo rzutnik zle ustawiony itp

ocenił(a) film na 8
Syrinx

u mnie w kinie jest tak, zę te efekty dźwiękowe jak basy i pierdnięcia jakby podgłaśniają specjalnie, a dialogi i muzykę ciszej puszczają

hemoroiderus_pierwszy

mozliwe ze cos maja zle ustawione albo glosniki siadaja i glosniki pierdniecia trzaski wydaja przy duzej glosniosci, gdy tony sa niskie "basy"

ocenił(a) film na 8
Syrinx

jeden głośnik w jednej sali rozwalili na trailerze dredda xDD
Wiem, bo byłem przy tym, takie ŁUP i potem trząsł się jkaby ten głośnik

ocenił(a) film na 10
goldii_m

ja nie wiem ludzie gdzie wy mieliscie oczy. jak mozna gadac ze film jest slaby o.O
nie zgadzam sie. muzyka super, efekty bomba, gra aktorow super. czego chcecie wiecej.

ocenił(a) film na 2
olka19_19

Z całym szacunkiem. Jednak nie mogę się zgodzić , że w tym filmie mogliśmy zobaczyć dobrą grę aktorską. Przeciętną to tak. Sympatyczne twarze a jakże - nawet bardzo !. Chyba to trochę za mało - aby uznać go za super. A tak na zakończenie - scenariusz tego filmu też marny - i nie dawał zbyt wiele szans aktorom - na pokazanie swoich talentów i artystycznego warsztatu. Są informacje, że kilkunastu aktorów odrzuciło propozycję zagrania w tej produkcji. Jednak nikt nie broni zachwycać się tym filmem. On też ma trochę ładnych fotek i scen.

goldii_m

rzygać się chce, jak wszyscy oceniają to co masz do powiedzenia przez pryzmat filmów, które oceniłeś dobrze wcześniej. Czy człowiek nie ma prawa do własnej opinii? Jak ocenił "1920 Bitwa Warszawska" na 10 to już nie ma prawa głosu? Jeśli nie mówi, że film jest zły, bo tak, a argumentuje to można wyrazić swoją opinię kulturalnie, nie zgodzić się i podziękować, a nie naskakiwać na gościa i go wyzywać. Nie wiecie jaki ten człowiek reprezentuje poziom, za to pokazujecie jaki jest Wasz.

ocenił(a) film na 2
goldii_m

Po 1.30 minutach wybuchłem szczerym śmiechem :-)!!!! Dawno się tak nie uśmiałem , super komedia , no może trochę za c\długa.....zobaczyć latająca Sandre na gaśnicy bezcenne :-)))))))) a do tego odcinającą liny kosmicznym kozikiem to już wręcz boskie !!!!!!Latanie pomiędzy stacjami USA-Rosja-Chiny na oparach O2 to już perfekcyjna szkoła przeżycia ,,,,o mało się nie posikałem ze szczęścia :-))))
Wisienka na torcie to lądowanie na matce ziemi......wszystko się pali , ale Sandra się tylko spociła ( na szczęście wpadła do wody ...dla ochłody ) .
I jeszcze jedna ważna rzecz o ,której wszyscy zapomnieli .....ona była naukowcem w tej misji ( nie pilotem) .......a w kilkanaście minut nauczyła się latać batyskafem radzieckim a później przesiadła się na chiński i statek i poszybowała na ziemię ( fakt ,że miała instrukcje w pdf to jej trochę ułatwiło ) .pozdrawiam wszystkich serdecznie film super !!!! Trzeba go koniecznie obejrzeć!!!

ocenił(a) film na 3
ryniew

Kurde....nie wpadłam wcześniej na to aby ocenić ten film w kategorii komedii, dałabym mu wtedy mocne 6 pkt :D Sandra na gaśnicy, Sandra kwękająca, niesamowicie dowcipne wypowiedzi Dżordża, i wieńczący tę bajeczną całość - przepiękny happy end :D Tylko dramatyczna wstawka o dziecku psuła efekt ale to można pominąć. No miodzio po prostu :)

goldii_m

Proszę wymienić błędy wynikające z braku wiedzy w dziedzinie fizyki.

ocenił(a) film na 2
Kopczas

ok to teraz trochę bardziej na poważnie :
Stacja porusza się szybciej niż kosmiczny plecak ......nawet pełna moc z gaśnicy nie była by w stanie jej dogonić ......
Hubble, ISS i stacja Tiangong krążą po orbitach ustawionych pod odmiennymi kątami względem Ziemi. Przeskoczenie między nimi byłaby raczej niemożliwe, szczególnie przy tak dużych prędkościach tych obiektów..........

Ten film niezbyt mnie zachwycił, nie z powodu , możliwości wykonania takiej misji i ewentualnej katastrofy ....i tego co mogło się stać w takim przypadku tylko i aż , że mam poczucie ,że został on zrobiony tylko z jednego powodu ZAROBIENIA PIENIĘDZY i nie została dopracowana dramaturgia całej sytuacji przez twórców.
1. Wykorzystanie dwójki bardzo dobrych aktorów
2.. Wszytko zostało praktycznie "stworzone" w kompie
Reszta to czysty zysk dla wszystkich uczestników przedsięwzięcia, naprawdę można było się bardziej postarać z szacunku dla widzów ........Kowalski plecie bzdury totalnie nie adekwatne do sytuacji ......Pani naukowiec w ramach zagrożenia przeistacza się z zagubionej kobiety w cyborga , który się na wszystkim zna........dla mnie to wszytko ( biorąc cały film pod uwagę ) wyglądało delikatnie mówiąc groteskowo ......zahaczając o kicz..........ale każdy ma prawo do własnego zdania i to jest najważniejsze :-)

ryniew

"ok to teraz trochę bardziej na poważnie :
Stacja porusza się szybciej niż kosmiczny plecak ......nawet pełna moc z gaśnicy nie była by w stanie jej dogonić ......
Hubble, ISS i stacja Tiangong krążą po orbitach ustawionych pod odmiennymi kątami względem Ziemi. Przeskoczenie między nimi byłaby raczej niemożliwe, szczególnie przy tak dużych prędkościach tych obiektów.........."



No i jest konkret.

Dzięki!!!!!!

ocenił(a) film na 3
Kopczas

Dodałbym niesamowite możliwości nawigacji w kosmosie. Tak precyzyjna nawigacja przy pomocy gaśnicy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones