PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564230}

Grawitacja

Gravity
6,6 221 325
ocen
6,6 10 1 221325
7,5 40
ocen krytyków
Grawitacja
powrót do forum filmu Grawitacja

nuda

ocenił(a) film na 3

Poza tym, że film olśniewa efektami i od strony technicznej jest niesamowity - to sam scenariusz i fabuła są tak denne, że nie mogłem dać więcej niż 3... jak można było tak spartolić taki potencjał... ;/

ocenił(a) film na 5
vrubson

Do tego latanie na gaśnicy i beznadziejna rola głównej bohaterki (same jęki i stęki). Dałam 4/10 tylko za ładne widoki i muzykę

ocenił(a) film na 5
Fellina

Dokładnie, mnie strasznie irytowały te jej stęknięcia.

ocenił(a) film na 6
Fellina

Miałem podobne wrażenia :)

Fellina

A gdzie dystans i poczucie humoru?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
vrubson

Racja. Żenada po całości!

ocenił(a) film na 9
JaFw

Hmm...Kółko wzajemnej adoracji...?!

ocenił(a) film na 3
lonely_no_more

Nic z tych rzeczy, po prostu film jest nudny (pomijając efekty, chodź i te w swym życiu widziałam lepsze).

ocenił(a) film na 6
lonely_no_more

Lepiej byłoby pisać o filmach, nie o komentujących je osobach.

lonely_no_more

Raczej kółko wzajemnej rozpaczy na rozjechanej klaczy. hahahaha

ocenił(a) film na 3
vrubson

100% racji. Jakim cudem po wybitnych "Ludzkich dzieciach", Cuaron zrobił tak dennego pustaka fabularnego?? To jest niepojęte. I jeszcze ta aktorzyna Buldog z głupawych komedyjek. Czy tak trudno było zatrudnić porządnych aktorów klasy A, którzy mimo płytkiego scenariusza, na pewno swoimi umiejętnościami, odrobinę podratowali by tą wydmuszkę. Clooney nie lepszy z tym swoim jedynym drewnianym grymasem. I jeszcze ten oscar za reżyserię.. ręce opadają... Podsumowując: piękny teledysk klasy zet.
PS Ostatnio grawitację swoją głupotą przebił dzień niepidległości 2.

markovfreeman

Pustaki są potrzebne na budowie i do pomocy murarzowi, mam nadzieję, że pracujesz tamże.

ocenił(a) film na 9
vrubson

TO malo ?

użytkownik usunięty
Szybszy

Nie oglądałem ale jeśli scenariusz to faktycznie takie dno to owszem - TO mało . Powszechnym jest dzisiaj w filmach że strona wizualna wygląda świetnie z tym że dla niektórych nie to liczy się w filmach ale treści jakie one przekazują . Jeżeli ten film pod względem treści faktycznie jest taki denny to sam bym mu pewnie wystawił 1/10 . No max 4/10 .

vrubson

Nuda to taka polska księżniczka co umarła za Mieszka słuchając narzekań człowieka bez poczucia humoru.

ocenił(a) film na 9
vrubson

Za to "UWIĘZIENI W KOSMOSIE" Johna Sturgesa - których ogląda w kinie główna bohaterka "Romy" - rewelacyjni!
Ten film to dowód na to, że John Sturges potrafił absolutnie wszystko, bez względu na podjęty temat. Tu mierzy się z kosmosem. Z powodzeniem (Oscar za efekty specjalne!).
Nic dziwnego, że hołd złożył mu w "Romie" Alfonso Cuaron, reżyser "Grawitacji".
Robota jest tu pierwszorzędna, ale historia sama w sobie jest fascynująca i tak też została opowiedziana. I jak rzetelnie udokumentowana (te wszystkie procedury...).
Brawa!
https://www.filmweb.pl/film/Uwi%C4%99zieni+w+kosmosie-1969-7566

vrubson

W 2015 to film mogłeś oglądać na lapku, to i tak cud, że cię olśnił od strony technicznej :3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones