PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671049}

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Star Wars: The Last Jedi
6,8 149 726
ocen
6,8 10 1 149726
6,8 45
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

wiele razy od wielu lat próbuję przebrnąć przez różne części tego filmu z mizernym skutkiem, chyba ani razu nie dotrwałem do końca. Nie rozumiem fenomenu tej sagi. Dziwne stworki, dziwne osoby i dziwne robociki, niby to połączone jakąś fabułą ale jakby tak na siłę bez ładu i składu. Taka baja dla najmłodszych w stylu czarnoksiężnika w krainie Oz z tym z innymi choć podobnymi postaciami. Równie infantylnymi. I nie to żebym nie lubił fantasy czy sci-fi ale tego typu obrazy do mnie wcale nie trafiają. Tak samo jak avatar - ludzie się zachwycają jakimiś smerfami skaczącymi po drzewach. Z kolei jeśli chodzi o sci-fi itp to idalnie w mój gust trafiły np matrix, incepcja, seria obcy, wojna światów, raport mniejszości, 12 małp, i tego typu. Czasem się zastanawiam jak można zachwycać się taką bają jak g. wojny jeśli ma się powyżej 10 lat. Czekam na sensowne wyjaśnienia. Pozdrawiam.

Mothyff

Oj, jaki ty bidny jesteś. Przegrałeś sromotnie kolejną wojnę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mothyff

A skąd powrócił?! To raczej ty tutaj powróciłeś. I skończ już wyzywać. Skompromitowałeś się tutaj po raz kolejny, a ludzie tylko to pokazali.
Nazywasz mnie trollem? W tym wątku akurat? Faktycznie jesteś zaburzony.

Mothyff

Widzę w temacie, że każdy ci jedzie i sobie odpuściłeś. Więc dlaczego sam siebie oszukujesz?

Mowiacy_do_reki

nie nakarmiłem cię i w ślepej furii musiałeś odpisać sobie 2 razy pod rząd? hahaha ale się skompromitowałeś, - bez odbioru - idź trollować gdzie indziej, ja nie będę karmił takich gląbów jak ty bo nie mam na to czasu, więc wracaj do jamy trollu....hahaha

Mowiacy_do_reki

dla ciebie to 'wojna' i sens życia ja widzę, więc ciesz się kolejnymi sukcesami w swym życiu...hahah

Mothyff

Dwa posty to dla ciebie oznaka ślepej furii?
Widzę, że głupota już totalnie opętała. Opętany z głupoty. Karmić to możesz swoją matkę, na szczęście do mnie nie zbliżysz się nawet na odległość 1 km.
Po czym sam odpisałeś dwoma postami, a więc dostałeś ataku ślepej furii.
Rozumiesz w ogóle pojęcie ślepej furii? Jak to bez odbioru, skoro wiem, że mi odpiszesz.
Nie, dla mnie to nie sens życia, ale dla ciebie już tak. I tak dalej będzie się rzucał, a ludzie będą z ciebie brechtać. Ile już dałem na to dowodów? Swego czasu mnóstwo takich wątków pokazałem.

Mowiacy_do_reki

wokół szpitala jest mur, w odległości od twojego pokoju bez klamek 1 km.

Mothyff

Znowu mnie mylisz ze sobą albo i gorzej. Masz halucynacje.

Mowiacy_do_reki

nadal rozmawiasz z ręką? czy już cię wyleczyli?

ocenił(a) film na 8
Mothyff

De gustibus non est disputandum. Jeden woli blondynki, a drugi brunetki. Jest po prostu świat, w którym wszystko można umieścić - w końcu kosmos - nieznane, stare czasy, gdzieś tam miliony parseków od nas. Banalna walka dobra ze złem. Mistyczna moc, z której na swój sposób korzysta dobro i zło. Miliony planet. Roboty, różne istoty, ludzie. Wszyscy ci stają po stronie dobra bądź zła, i walczą ze sobą. Są też walki na miecze świetlne co genialne. Same miecze wyglądają efektownie + normalna walka w stylu szermierki. Jest też mistyczna moc, która jest fundamentem sagi. Za jej pomocą można dokonać wielkich rzeczy. Strona dobra tzw Jedi, używa jej do samoobrony oraz "myślenia". Strona zła tzw Sithowie, Mroczni Jedi i inne Ciemne istoty, korzystają z mocy do zabijania i wymuszania korzyści. Musi się taki świat po prostu spodobać, tyle. Ja uwielbiam również gry gdzie mogę ciąć oraz strzelać do szturmowców, przemierzając różne planety, statki, walczą z różnymi, kreatywnie stworzonymi postaciami np. Boba Fett. Odlot.

Mothyff

Idiotyczne pytanie. Zdanie jest jak dupa, każdy ma swoją. Ciebie dziwi fenomen Gwiezdnych Wojen, mnie może zaskakiwać fenomen Marvela. Fenomen nie oznacza z automatu, że każdy obowiązkowo musi to lubić. Tobie świat gwiezdnych wojen zwyczajnie nie odpowiada i tyle. Zdarza się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones