PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562035}

Happy, Happy

Sykt lykkelig
6,5 3 084
oceny
6,5 10 1 3084
7,0 5
ocen krytyków
Happy, Happy
powrót do forum filmu Happy, Happy

Ujdzie

użytkownik usunięty

Na pewno nie komedia. Film obyczajowy, który z blaku -laku można obejrzeć.Jak nie obejrzysz, też nic nie stracisz
Natomiast nie rozumiem tych zachwytów nad postacią Kaji.
Książkowy przykład „słodkiej idiotki”, która kochając, jak twierdzi męża, skoczyła z radością, „ dziecięcym urokiem” ( buhahahaha ) do łóżka facetowi, którego ledwo co poznała. Bo taka spontaniczna była. I prawdopodobnie, gdyby się to nie wydało, mówiąc kolokwialnie, bzykała by się z nim bez najmniejszych wyrzutów sumienia, bo przecież cieszyła się chwilą ;)
Natomiast zołzowata Elizabeth, próbowała małżeństwo naprawić. Nawet wtedy gdy na „zimno” chciała się zemścić na męzu zdradzając go z Erikiem, nie mogła .... nie chciała.
Ale nie była tak spontaniczna jak Kaja, przecież.
Efekt? Sigve wrócił do zołzowatej żony. Cóż, mężczyźni kochają zołzy ;)
A od nadmiaru słodyczy może zemdlić

ocenił(a) film na 4

Mnie mdliło coś innego, mianowicie infantylizm tych ludzi. Pisząc "kochają" masz na myśli chyba jedynie ciała?

użytkownik usunięty
Krzypur

Nie pamiętam co miałam na mysli, bo i filmu juz nie pamiętam
Ale , że faceci kochaja zołzy to fakt ;)

ocenił(a) film na 4

Nie sądzę, natomiast całkiem być może, że z tak zwanych życiowych przyczyn ona staje się zołzą a on przestaje być macho (jeśli w ogóle był).

użytkownik usunięty
Krzypur

"Zobacz tu, zobacz mała jaki jestem cool,
taki tłum ale widzę, że ty patrzysz tu bo ja mam to coś
i tego dość dla ciebie też ja jestem maczo,
wszystkie wiedzą to i każda na to przecież pójdzie,
bo prawdziwych mężczyzn nie ma dzisiaj oprócz mnie
brylantyna lśni z tyłu wisi lok,
ty zobaczysz to gdy masz dobry wzrok
wąsik i sygnety też dla ciebie
zobacz ruszam cię chociaż jestem leń,
ja i tak to wiem że zdobędę cię bo tej nocy ze mną będzie ci jak w niebie

Ja jestem maczo i niech kobiety mi wybaczą, ja jestem maczo niech kobiety mi wybaczą, niech płaczą, jestem maczo"

Ot, i cały macho ;)
A zołzy sa inteligentne

"Szczęście? Dobre cygaro, dobre jedzenie, dobre cygaro i dobra kobieta - albo zła kobieta. Zależnie od tego, ile szczęścia potrafisz znieść."
GEORGE BURNS

ocenił(a) film na 4

To stereotypy, którym przyklaskują jedynie, jak ich nazwę, mężczyźni biologiczni. A wzięło się to z zamierzchłych czasów, gdy walki plemienne o terytorium i zdobywania pożywienia z narażeniem życia wyznaczały status człowieka.
Z drugiej beczki - wielu kobietom też nieźle odbija.

użytkownik usunięty
Krzypur

Kobietom? nie bądż mizoginem ;) Ogólnie homo sapiens odbija. Aż ma sie ochote zwinąć, tam, gdzie ich nie ma.
Co za czasy ...
Jak pisał, na pewno wiesz kto
"Ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej"

ocenił(a) film na 4

"Kto ustawił tę klatkę?
Kto wyposażył ją w kraty i drzwi?
Dlaczego ci z wewnątrz chcą się z niej wydostać?
Dlaczego ci z zewnątrz chcą się znaleźć w środku?
Czym jest ten płacz nieustanny wewnątrz i na zewnątrz?
Czym jest to niekończące się i daremne bicie
Skrzydeł bezsilnych o kraty, drzwi i klatkę?
Carl Sandburg
Nie jestem mizoginem. Kochałem kiedyś, pamiętam...

użytkownik usunięty
Krzypur

Piekne. Nie znałam. Wrzuciłam w google, ale nie znalazłam tego wiersza. Za to znalazłam inne tego poety. Poeta Ludu. Wiersze pisane emocjami, przeżyciami ...
Jednak najbardziej ze wszystkich poetów , których wiersze czytałam, trafia do mnie Stachura. Bardzo do mnie trafia, Gra słowami jak Paganini na skrzypcach, w mojej tonacji. Oglądałam taki film "Głos" gdzie bohaterka mówiła Szekspirem. Ja bym mogła mówic Stachurą, i każde jego słowo będzie moim.
Pisałeś, że kochałeś. Zycze, żebyś jeszcze kiedyś pokochał. Chociaż, tak między nami, bo watpie, żeby ktos tu zaglądał, dla mnie osobiście od miłości ważniejsza, wartościowsza jest przyjaźń. Nawet w związku ...
Kocha sie koty :)

ocenił(a) film na 4

Również miałem okres fascynacji Stedem. Ale miałem z nim tak jak w muzyce np. z Niemenem - pod koniec stawał się coraz mniej komunikatywny.
Masz rację pisząc o przyjaźni, ale czy jest ona możliwa między kobietą i mężczyzną?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones