PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502668}

Hel

6,4 7 190
ocen
6,4 10 1 7190
3,8 6
ocen krytyków
Hel
powrót do forum filmu Hel

bardzo dobry film ...raczej nie dla małolatów bo nie ma "wybuchów i super amerykańskich bohaterów" ale jest za to polski szpital psychiatryczny ..... nie dla małolatów z pod trzepaka bo porusza problemy dotyczące bardziej dojrzałych ludzi ... osadzony w polskich realiach i polskich klimatach życia .... może nie za "wesoły" ale na pewno to jeden z ciekawszych filmów o tej tematyce, bardzo dobrze zrobiony z dobrą obsadą ( może oprócz Pana Maleńczuka), bardzo dobra rola Pana Królikowskiego .. aktor "uniwersalny" ;-)

użytkownik usunięty
user1529

Nie wiem czy małolaci nie powinni oglądac ten film bardzo dobry raczej 8/10 bardzo rozsądna ocena. Świetny Paweł Królikowski, Bartosz Żukowski i Lesław Żurek. Dobra muzyka. Dobre zdjęcia. Przyzwoity montaż. Polski film na wysokim poziomie. Małe niedociągnięcia, a film świetny. Janusz Chabior, Henryk Talar i Maciej Maleńczuk znakomici. Bartłomiej Topa mało miał, co grac, ale także brawa za udział, lubię gościa, ale Królikowski w filmie rewelacja, podobnie jak kiedyś w filmie ,,Zakład''. Królikowski ma w sobie potencjał, a nisko go kiedyś oceniałem, zwracam honor Pawłowi.

ocenił(a) film na 8

Królikowski ma wiele fajnych ról ... a mnie przypadła do gustu jego dość nie typowa jak na "glinę" rola w "Pitbul" ... Jeśli nie widziałeś polecam ... jeden z lepszych polskich seriali policyjnych .... ale oglądaj nie film, tylko serial ... Bardzo fajną postać wykreował też Pan "Kiepski" ... to bardzo dobry i uniwersalny aktor .....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones