PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645975}

Joker

Wild Card
5,8 27 382
oceny
5,8 10 1 27382
Joker
powrót do forum filmu Joker

Film dobry

ocenił(a) film na 7

nie porywający,ale to udana produkcja. Ciekawie opowiedziana historia,sceny walk(jak zawsze u Jasona)też bardzo dobre. Dlatego warto

ocenił(a) film na 3
Gladiator1000

stary, jaka historia? w tym filmie nie wiadomo jaka jest ta głowna historia.

SPOJLERY!!!!

wpierw myślałem że będzie przekręciarzem, potem myślałem że przez pomoc tej dziewczynie narobi sobie problemów i wygrzebywanie się z nich będzie głównym wątkiem, potem że on jej pomoże a ta go specjalnie w coś wpieprzy, potem że ja zabije i będzie się na maksa mścił, potem się pogubiłem z z historią tego bogatego chłopaczka, potem główny bohater się okazuje hazardzistą, później wpada ekipa od zemsty rozwala ich w 2 minuty i film się kończy.

ni ch-ja nie wiem o czym ten film miał być, a szkoda bo Statham się w takich rolach sprawdza doskonale.

Za realizację, sceny walk itp można by te 5 dać, ale nie wiem czy jakoś szczególnie warto to oglądać i nie pisz że ciekawie jest opowiedziana historia.

;)

ocenił(a) film na 7
sol82

Spojlery
Nie no,nie było tak zle z tą historią. Zaskakująca była np pierwsza scena. Już myślałem,że Jason będzie tym złym a tu prosze... Wszystko było ustawione. Laska co prosiła Stathama o pomoc wpieniała,to fakt,ale po za tym oglądało się przyjemnie. Wprawdzie daleko temu filmowi do innych produkcji J.S,ale nie był to stracony czas. Przynajmniej dla mnie

ocenił(a) film na 3
Gladiator1000

Dlatego tobie sie podobal a mnie rozczarowal. Od pierwszej minuty wiedzialem ze sa w zmowie zeby ten mogl wyrwac dupeczke.

ocenił(a) film na 7
sol82

Heh ja tego nie przewidziałem :) Ciekawe co Jason pokaże teraz na fast and furious 7

ocenił(a) film na 3
Gladiator1000

Duzo nie pokazal :/ ale to n8e jego wina bo scenarzysta zrobil z niego szwarc charaktera rodem z filmow klasy B, albo bajek dla.dzieci.

ocenił(a) film na 7
Gladiator1000

Ludziom się nie podoba bo nie jest tak cukierkowaty jak Parker ,Transporter,Koliber,Blitz czy Protektor
Joker jest bardziej poważny i dlatego niektórzy mają zbrzyd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones