PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6677}
7,5 848
ocen
7,5 10 1 848
Kanalia
powrót do forum filmu Kanalia

5/10

ocenił(a) film na 5

Film bardzo przeciętny, mimo świetnej obsady: Ferency, Linda, Niemczyk, Trzepiecińska. Zawiódł niestety słaby scenariusz, co w efekcie dało dość nudny film o walce dwóch wrogów, którzy od lat toczą bój nie wiadomo o co. Obraz wartościowy jedynie pod względem aktorskim.

ocenił(a) film na 3
MobsterPL

Nie żartuj. Ten film to kompromitująca pomyłka istotnie niezłych aktorów. Tragicznie pretensjonalny Siwkiewicz, grepsujący Lina, plątająca się bez składu i ładu Trzepiecińska. Jeden Ferency grając z iście komediowym dystansem broni się przed tą tragedią.

rozwoj

Czyli dla Ferencego warto.

MobsterPL

Za to film ma świetne zdjęcia. Aktorzy, prawda, ssą. Wiszniak miał wtedy jeden ze słabych okresów (co zdarzało się dość często).

ocenił(a) film na 7
Wercik

PT. Werciku. Twój nick kojarzy mi się z Tomkiem Wertem, operatorem wielu rzeczy "Wiszniaka". Może dlatego odpisuję. Uwielbiam Ferencego w tym filmie. Cieszę się, że pozostała scena - dla mnie poetycko-uspokajajaca - z Henrykiem Boukołowskim (przepraszam, jesli źle piszę nazwisko!). No, a Siwkiewicz to już legenda tego filmu... gdyby nie podłożono pod niego głosu dobrego aktora, to liczba minusów byłaby ... amen

rewasz

Jestem synem Tomka. Dzień dobry.

ocenił(a) film na 4
MobsterPL

Racja

użytkownik usunięty
sador1991

Bardzo lubię ten film ze wzgledu na obsadę, zagrał tam i fajnie rozpoczyna ten film Leon Niemczyk (szkoda, że nikt nie umie tak rozpoczynac i ożywiac sceny jak Leon), dobrze też zagrali tacy aktorzy jak Tadeusz Szymków i Bogusław Linda. Film posiada dobrą muzykę. Świetny i rewelacyjny film posiada klimat (podobnie jak film ,,Reich'' Władysława Pasikowskiego). Szkoda, że film nie trwał o jakieś 10 minut dłużej. Chciałbym, aby ten film poprawiono cyfrowo podobnie jak to uczyniono z ,,Zabij mnie, glino''.

użytkownik usunięty

Kiedyś było dużo takich dobrych godzinnych filmów, gdzie było wspaniałe aktorstwo, dobre dialogi, plener, muzyka, akcja, teraz tego nie ma, myślę, że już się to nie pokaże. Będzie to czego nie chciałbym ogladac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones