PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812999}
4,3 50 377
ocen
4,3 10 1 50377
2,9 15
ocen krytyków
Kobiety mafii 2
powrót do forum filmu Kobiety mafii 2

Jak zobaczyłem zdjęcia Adamczyka jako tego kryminalistę, to myślałem że spadnę z krzesła że śmiechu ;-) Haha jakaś broda jak stary pop albo rabin, i jakaś dziecinna czaszka namalowana na anemicznej klacie to bardziej parodia niż obraz bandyty, jeszcze rozumiem Bluszcza albo Zbrojewicza w takiej roli ale Adamczyk. Szkoda że nie Artur Barciś ;-)

Chlor_3

Ale Barcisia to ty szanuj.

andrzej_z_doosana

Nic nie mam do Artura to fajny aktor, miałem na myśli tylko jego filigranową posturę która by raczej nie pasowała do fizjonomii gangstera ;-)

Chlor_3

ee idz na film i zobaczysz ze super wyszedł jako gangus, serio.

Kinomaniakwarszawski

Chyba nie zaryzykuję ;-)

Chlor_3

Heh...pop....miałem to samo. Jakaś ta głowa przez tę brodę zrobiła się duża a ramiona wąskie. Słabo to wyglada i na pewno nie groźnie a wręcz żałośnie

Chlor_3

Jeszcze Adamczyk ma zabawną budowę - te jego ramiona są tak chude i nieproporcjonalne do torsu, że wygląda jak pająk

vicente123

Żeby przynajmniej wyglądał tak groźnie jak pająk krzyżak, a on bardziej przypomina te chude pająki na nogach jak niteczki zwane potocznie "pijakami" ;-)

Chlor_3

Tak jeszcze pomyślałem ze przy jego aparycji lepiej by zrobili gdyby miał brodę np w kolorze czerwonym. Do tego wystarczyłoby dodać piorun na klacie i 95 na plecach. Byłoby to tak zwane puszczenie oka do oglądających. Czekam kiedy w necie bedą filmiki w których bohaterowie grani przez Adamczyka lub którym podkładał głos bedą mówić tekstami Mata z KM2

GeccoS

95 na plecach? Za daleko odleciałeś. Pewni raperzy próbowali takich zagrywek w teledyskach, a potem mieli zdejmowane klipy z sieci. Zgadnij dlaczego. Podpowiem. Pełny pampers.

PanKracjusz

Ja bym mu wytatuował na plerach 6 na 9 haha ;-)

GeccoS

Racja, może lepiej gdyby puścili to oko do widza to wtedy można by to odebrać jako pewną grę konwencją :-) a tak miało być straszno a wyszło trochę groteskowo :-)

ocenił(a) film na 7
Chlor_3

niezbyt wypadł wiarygodnie, no chyba że w zamierzeniu miał to być taki "pi..owaty" gangster , w sumie dał sobie wleźć temu Yanisowi na głowe , odpalił go dopiero po intrydze Cepedy

ocenił(a) film na 6
MocnyVito

Jest aktorem, to może zagrać każda role. Czy jeśli aktor gra np. W filmach romantycznych to już w innych nie powinno się go zobaczyć?

ocenił(a) film na 7
iwona_malachowicz

DOBRY zagra każdą

ocenił(a) film na 1
Chlor_3

Wygląda jak taka biedna gwiazda punka z małego miasta xxD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones