PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812999}
4,3 50 374
oceny
4,3 10 1 50374
2,9 15
ocen krytyków
Kobiety mafii 2
powrót do forum filmu Kobiety mafii 2

Dla tej aktorki musze zobaczyć ten film 19 lat temu występowała w najlepszych telenowelach to dał mnie szok musze to zobaczyć....

ocenił(a) film na 8
Tamara_29

Fiorella to była najlepsza telenowela z nią lepsza niż Luz Maria.Oby zagrała przynajmniej 20 min.

DoktorLejdo

Hehe Fiorella czy inne telcie :D kiedyś to były filmy po zwiastune widać ze zagra dłużej niż 20 min ale wypowie dwie kwestie

Tamara_29

dziura jesteś

yag12

????

Tamara_29

piszesz jak umysłowa dziura

yag12

Bo co? Żartować nie można.... mniej emocji więcej uśmiechu bo Ci żyłka pęknie

Tamara_29

Fajnie, że jakas nowa twarz i w dodatku kolumbijka ;)

Tamara_29

ja kojarzę ją właśnie z Luz Marii i jestem w szoku, bo jej nie poznałam. A teraz ma grać w Kobietach Mafii 2, aż jestem zaintrygowana co z tego wyjdzie

Carol_Ek

generalnie jest tam wątek kolumbijski, gra tez Enrique Arce znany z domu z papieru. Ten aktor też ma grać w najnowszym Terminatorze.

ocenił(a) film na 5
Kinomaniakwarszawski

Serio ten aktor ma dom z papieru??? Trochę szkoda, że nie z ról w filmach..., ale gdzie przynajmniej można zobaczyć ten jego dom?

ocenił(a) film na 5
Franek_Spyrka

No i sam napisałem bełkot - miało być: Trochę szkoda, że nie jest znany z ról w filmach...

ocenił(a) film na 6
Tamara_29

Cepeda najlepsza, razem z Arce tworzą całkiem udany duet, który ogląda się dużo lepiej niż polskich aktorów. I żeby nie było, mało w ich grze telenoweli ;)

ocenił(a) film na 7
Maja_90

Arce to sie długo nie nagrał :)

Tamara_29

Dużo jej w filmie i jak dla mnie dobrze gra. Fajna postać

ocenił(a) film na 9
hrywna

Bardzo byłam ciekawa mojej idolki z dzieciństwa , gra świetnie film mi się o wiele bardziej podobał niż 1 część, gdzie grała ta okropna Wieniawa.

ocenił(a) film na 7
monika_strzelecka_1f

Przecież Wieniawa była zaje&ista! Ta jej wiązanka przekleństw w stronę Bogusia to było coś wspaniałego. Szkoda że od tamtej pory zamiast grać to poszła w celebrity :/

W dwójce Vega dał nam Wieniawe 2.0 czyli córkę Adamczyka ale dziewczyna ma fatalną wymowę/dykcję choć sama postać fajna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones