PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812999}
4,3 50 413
ocen
4,3 10 1 50413
3,0 16
ocen krytyków
Kobiety mafii 2
powrót do forum filmu Kobiety mafii 2

Jak zwykle u Vegi dużo fikcji i bardzo dużo czarnego hunory ale przecież to za to właśnie lubię filmy Vegi.
Ps. Świetne motywy z Sobotą - Ktoś może pomóc bo bardzo chciałbym jeszcze raz zobaczyć scene jak sobota Tańczy w lesie idąc z walizką majsterkowicza do Pana który podniósł czynsz Pawłowi :)

sodemarco222

Za dużo błędów. I już dwa złote nie wpadnie za komentarz :) Przelewy lubisz, a nie filmy :) Chociaż się przyznaj, masz odwagę?

ocenił(a) film na 7
PanKracjusz

Kolego jakie dwa złote? Że niby jakaś promocja?
Nie. Chciałbym poprostu zobaczyć scenę z tańczącym Sobotą a błędy to autokorekta za którą przepraszam oczywiście.

ocenił(a) film na 10
sodemarco222

Haha ta scena xD po filmie wracałam tym krokiem do domu tak mi się podobał. Ten pan u góry wszystkim zarzuca zarobek na pisaniu pozytywów.... szkoda, że nie pomyślał, że niektórzy zarabiają 50 zł ( 12€) za godzinę i nie musza się poniżać i tracić czasu za dwa złote :c a kto Tobie płaci za te negatywne komentarze? Czy robisz to za darmo? xD pewnie odbyt Cię boli, że ludzie dokładają się Vedze do kolejnego drogiego auta. Jakie to pooooooolskie :)

ocenił(a) film na 7
N_PPP

Scena świetna i właśnie dalej szukam i nie mogę znaleźć jakby ktoś potrafił pomóc będę zobowiazany.
A co do pierwszego komentarza to nie chciałem tego już pisać bo z filmwebu korzystam od lat ale właśnie przez takich panów jak wyżej nie wypowiadam się bo szkoda mi czasu na wojne w komentarzach która i tak nic nie zmieni bo dureń durniem pozostanie na wieki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones