PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812999}
4,3 50 413
ocen
4,3 10 1 50413
3,0 16
ocen krytyków
Kobiety mafii 2
powrót do forum filmu Kobiety mafii 2
JohnTheBrave

Trzy czy cztery miliony w kinie. Przypominam, że w Polsce żyje więcej ludzi :D

PanKracjusz

No tak, część nie pójdze w ogóle a będzie biadolic jakby Vega był dyktatorem i kazał oglądać swoją twórczość bez względu na wszystko.

JohnTheBrave

No tak, bo twórczość Pana Vegi jest taka wyśmienita w każdym calu i nie można złego słowa powiedzieć :D bo automatycznie staje się to oznaką zazdrości, co nie? xD

PanKracjusz

Ja tam widzę różnice między złym słowem a ordynarnym hejtem. Hejtem, którego nie ma wobec reżyserów komedii romantycznych. Wobec tego typu filmów ocenia się co najwyżej aktorów i to tak uszczypliwie a nie w rodzaju: "powinien skończyć z zawodem, przynosi tylko wstyd" tylko np.: "typowy film z Karolakiem"

JohnTheBrave

Oczywiście, że są negatywne głosy pod adresem żenujących komedyjek pseudo romantycznych, ale w pewnej części te opinie są przykrywane przez opłacone konta lub zauroczone nastolatki, które nie mają żadnych wymagań, co do kina.

ocenił(a) film na 4
PanKracjusz

chyba zapominasz, ze gust jest jak dupa - kazdy ma swoj. Zakochane w Vedze nastolatki tez maja prawo chodzic do kina a tym, dla ktorych Vega jest synonimem kiczu niech ida na cos ambitniejszego. Prosta recepta na zaoszczedzenie sobie rozczarowania i kasy.

ocenił(a) film na 2
JohnTheBrave

Trafna uwaga. Ja nie pójdę, ty nie pójdziesz, ale wielu pójdzie. Liczę jednak, że ludzie pójdą po rozum do głowy i oglądalność tego "dzieła" będzie mniejsza niż Kobiet mafii. Nie życzę nikomu źle, niech sobie Vega zarabia, ale to już jest nieprzyzwoite i z butą pokazuje nam poziom naszego narodu. Przecież po trailerze reżyserskim to można dostać depresji. No nic tam nie ma. Okej, Vega kręci sobie sceny akcji zafascynowany Szklaną pułapką i innymi akcyjniakami, ale ten "humor", te postacie? Jak zawsze przy okazji ubolewam nad zmianą niegdyś jednego z moich ulubionych twórców...

LukaszJarosz25

Ewoluował albo raczej ewoluuje. "Plagi Breslau" nie okazały się zbiorem skeczy i setek historyjek. Dalej marnie ale widać, że jest próba zmiany. Wkrótce ma zrobić film dokumentalny o pracy sióstr zakonnych więc coś próbuje zrobić z wizerunkiem, no i schudl, możliwe, że zechce sam się pojawiać na ekranie.

ocenił(a) film na 1
JohnTheBrave

Myślę,że jeszcze zmieni zdanie i zamiast filmu dokumentalnego zrobi film" Mafia zakonna" albo "Kobiety zakonu".

JohnTheBrave

No przecież ci co tak mówią to nie pójdą to pójdzie ta druga cześć społeczeństwa, ta co słucha Disco Polo, bardzo populistyczny ten post!

ocenił(a) film na 1
JohnTheBrave

Mnie to najbardziej dziwi co ludzi bawi w jego filmach.Po obejrzeniu zwiastunu w kinie czułam raczej zażenowanie poziomem żartów,ale połowa sali śmiała się wniebogłosy

JohnTheBrave

Bo Polska to zdemoralizowany kraj i ludzie będą chodzić na takie chłamy kryminalne.

JohnTheBrave

Jak to co bawi i intryguje?! Uroda i talent Warnke mi wystarczy :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones