PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812999}
4,3 50 340
ocen
4,3 10 1 50340
2,9 15
ocen krytyków
Kobiety mafii 2
powrót do forum filmu Kobiety mafii 2

Nie ogladajcie tego

ocenił(a) film na 1

To najgorszy film jaki widziałam. Nie broni się absolutnie niczym. Dialogi, gra aktorska, "fabuła" - nie, nie i jeszcze raz nie. Słowem - nieporozumienie.

olsslow

Nie to co „Atak pająków” oceniony przez Ciebie na 10...

ocenił(a) film na 1
markowaw

Tamto to był sarkazm w czystej postaci :)

ocenił(a) film na 7
olsslow

Idąc tym tropem, jesteś niewiarygodny, więc zakładam iż powyższa jedynka również jest sarkazmem, a w rzeczywistości film Ci się podobał.

ocenił(a) film na 3
olsslow

Potwierdzam, widziałem i jestem załamany poziomem.

ocenił(a) film na 1
olsslow

Kompletna żenada i brak wspólnego schematu poza seksem i pseudo gangsterki nic nie ma. Najciekawsza scena filmu to zagłówka na morzu reszta kupy się trzyma

ocenił(a) film na 8
olsslow

1-kę to można dać gdy film jest wart jedynki, a ten jest wart oceny 7-8
Ja daję 8 a powinienem dać 10 za zaniżanie oceny takim co dają 1

ocenił(a) film na 8
olsslow

Jeśli ktoś daje ocene 1 to jest to patologia. Obejrzyjcie a część z Was da pewną ocenę 7, niektórzy 8 a tym którzy nie lubią takiego typu filmu dadzą najniżej 3-5, ale nie 1. Jedynkę dają ludzie patologiczni lub zazdrosna przekupiona konkurencja.

amence

Czego tu niby zazdrościć. Głupoty jaką od dłuższego czasu oferuje nam "geniusz" Vega? Zazdrościć można było starego i doskonałego PitBulla (filmu jak i serialu), ale nie komercyjnej papki dla mało wymagającej widowni.

ocenił(a) film na 1
amence

Jak film zasługuje na 1, to dostaje 1. A gdyby można było dać 0, dałbym 0. Patologia to są oceny takie jak twoja.

amence

Jaka "zazdrosna konkurencja"?... Ten film jest po zwyczajnie DURNY, ja nieraz bronię Vegi, ale tej produkcji choćbym chciał - to ni ma za co. Mieszanina błazeństwa i groteskowego, niesmacznego okrucieństwa.
Dobry był tylko niedźwiedź na rowerze w lesie.

ocenił(a) film na 1
olsslow

Zgadzam się, film przekracza wszelkie granice zenady.

ocenił(a) film na 1
TrueGrand

Dokładnie tak.

ocenił(a) film na 4
olsslow

Po obejrzeniu zwiastuna nie spodziewałem się wodotrysków. Ale to co zobaczyłem w filmie, to jakiś nonsens. Zmarnowane 2 h. Jedynie podobała mi się gra Dygantowej, a reszta? Ciężko to nazwać grą aktorską. Sugeruje wybrać inny film, niż tracić czas na ten.

ocenił(a) film na 9
olsslow

Koleś ochłodnij.

sting538

ochłodnij? :DDD Widać poziom fanów papryka :D

ocenił(a) film na 2
sting538

Idź być Trollem gdzies indziej, na przykład w kościele.

ocenił(a) film na 1
olsslow

Zgadzam się! Film tragiczny! Recenzja: ABSOLUTNIE nie oglądać!

ocenił(a) film na 1
olsslow

Film to dno , mogiła i kamieni kupa. Patryk "TRAGEDIA" Vega

olsslow

Jedyne co przykuło moją uwagę to kontakt córki z ojcem i jej wytykanie ojcu braku poświęcania czasu dla, mimo wszystko, chorej matki. Z perspektywy ojca takie sceny się przeżywa trochę inaczej...

ocenił(a) film na 1
olsslow

Pełna zgoda, coś potwornego....wyłączyłem po 15 minutach...

olsslow

Ma swój klimat a technicznie jest wykonany nieźle jak na polskie standardy. Wcale nie najgorsze co zrobiono. Pieprzenie żeby się doczepić do Vegi. Miał gorsze gnioty.

ocenił(a) film na 2
Rockman92

Tylko wesołe peypetie blondyny ratyuja ten syf.

olsslow

Ten film dostał "1", ale gównowarty La La Land "9"? xD Nie no, spoko. Nawet blisko nie jest mojego poparcia i to nie chodzi nawet o to, żebym tego gniota bronił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones