PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812999}
4,3 50 413
ocen
4,3 10 1 50413
3,0 16
ocen krytyków
Kobiety mafii 2
powrót do forum filmu Kobiety mafii 2

Ten film nalezy traktowac tylko i wylacznie w kategorii rozrywki, wypadu do kina w tygodniu zeby usiasc, obejrzec, odprezyc sie i zapomniec nastepnego dnia. Jesli chodzi o poziom realizacji i gre aktorska to moim zdaniem jest akceptowalna, widzialem wiele gorszych gniotow ktorych nie dalo sie ogladac. Pan Adamczyk duze zaskoczenie, moim zdaniem odwalil niezla aktorska robote. Sama fabula odrobine przekombinowana, brutalne wstawki w stylu Vegi, fajnie sie to ogladalo. Moze to kwestia tego ze nie jestem wymagajacym widzem, ale idac do kina nie liczylem na nic poza spedzeniem przyjemnie tych dwoch godzin z kawalkiem i udalo sie.

ocenił(a) film na 7
Gordoniasty

no widzisz napisałeś PRZEMYŚLENIA , a co gorsza widziałeś wcześniej film , to i komentarzy czy dyskusji zero :)

a trzeba było pożartować o vegecie , i że gówno , albo w drugą strone że kozacki realistyczny film , to byś miał gównoburze na 20 konentarzy :)

Zgadzam się oczywiście z Tobą , że ten film można oceniać tylko i wyłącznie w kategoriach kina rozrywkowego , stąd i ocene dałem wysoką, gdyż jako film rozrywkowy się naprawde sprawdza, są emocje , napięcie, humor no i oczywiście opary absurdu , które sa juz znakiem rozpoznawczym Vegi , i są umieszczane ewidentnie celowo.

Przeglądnąłem wszystkie 120 pare wątków tutaj na forum, i dziwi mnie że nikt poza Tobą (łącznie z pożałowania godnym recenzenzentem redakcji - Majmurkiem) nie zauważył że to zwykłe kino klasy B , które się ogląda dla beki , i nie przyłożył w związku z tym do swojej oceny tych kryteriów !

Odmienne jedynie zdanie mam co do roli p. Adamczyka, niestety pewni aktorzy zbyt głęboko tkwią w penych szufladkach i pomimo całego swojego warsztatu raczej budził on u mnie zażenowanie niż grozę ( a niby "trzymał" Szczecin)

Aktorsko film mocno nierówny (nie przeszkadzało mi to) co jest oczywiste jeśli wrzucamy do jednej produkcji polskich aktorów z górnej półki do tego serialowych półamatorów, jak i całkiem (kolejny znak rozpoznawczy reżysera) naturszczyków.

pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones