PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812999}
4,3 50 424
oceny
4,3 10 1 50424
3,0 16
ocen krytyków
Kobiety mafii 2
powrót do forum filmu Kobiety mafii 2

Sądzę,że szkoda czasu,pieniędzy i życia na ten film. Nie krytykuję,ale nie spodziewam się po tej drewnianej produkcji czegość super. I tyle w temacie.

szachnowska1wg2

Chyba to już końcówka odcinania kuponów, nawet najzagorzalszym fanom to się przeje.

ocenił(a) film na 1
szachnowska1wg2

Plagi Breslau obejrzałam tylko ze względu na Wrocław, w którym mieszkam. Film był za darmo na Showmaxie i nie trzeba bylo iść do kina- w każdej chwili mogłam wcisnąć off. Śmiało mogę stwierdzić, że to jeden z najgorszych filmów ever. Nic się tam nie zgadzało :) na Kobiety Mafii nie pójdę choćby mi dopłacali

martagol

Ja też nie. To już nie są filmy jak kiedyś. Szkoda...

szachnowska1wg2

Dlatego mam kartę Unlimited i oprócz innych filmów mogę iść na ten film za darmo i przynajmniej powiem, że straciłem 2 godziny

bigdady33

Gorsza od poprzedniej części?

ocenił(a) film na 2
szachnowska1wg2

Masz racje. Szkoda czasu i energii. Nie jestem wielka fanka Vegi, ale chodzę na każdy jego film do kina (zawsze jakoś tak wychodzi), obejrzałam dostępne na showmax seriale oraz Plagi Breslau i moge śmiało stwiedzic, ze kobiety mafii 2 to najgorszy film tego Pana. W innych filmach można chociaż przymykając oko na niektóre sytuacje przyjąć ze faktycznie wydarzenia przedstawione w filmie sa w jakiś sposób realne, w KM 2 czasem sie zastanawiałam, czy to film sensacyjny czy SF - wątek Siekiery wyjęty totalnie z kosmosu, chociaż odnosnie tej postaci zastanawiam sie dlaczego reżyser tak pokrzywdził Siekierę, tak jak każda z Kobiet ma określony charakter, historie i zadanie tak postać Justyny Ogranicza sie tylko do czynności fizycznych. Film ratuje spuchnięta Anka oraz Niania, która mimo wszystko jest postacią wciągająca i w jakiś dziwny sposób da sie lubić. Plus dla Adamczyka - wyszedł ze swojej roli, pokazał, ze moze być kimś innym niż Papieżem oraz mdłym lowelasem - bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. A Stella... cóż... na kolejna cześć Kobiet Mafii nie będę traciła dwóch godzin cennego czasu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones