PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812999}
4,3 50 402
oceny
4,3 10 1 50402
3,0 16
ocen krytyków
Kobiety mafii 2
powrót do forum filmu Kobiety mafii 2

Nie oglądałem nic Vegi od Pitbulli nowych, które już szły w złą stronę. Oczywiście wiele złego słyszałem, ale postanowiłem się przekonać, bo akurat leciał ten film w tv i... nie wiem, co obejrzałem. Dosłownie. To był jeden film, czy kilka? Może w tv coś się popsuło i im naszły na siebie różne programy. Najpierw puszczali sensacyjny o kartelu narkotykowym, potem zaczęła się odtwarzać jakaś głupkowata komedyjka z Warnke (z tego wszystkiego najlepsza), a potem nagle wskoczył trzeci film, takie bardziej kino autorskie, ciekawy zamysł, po prostu Agnieszka Dygant chodzi w przeróżne miejsca i w każdym z nich kilkakrotnie mówi 'ku*wa' z nienaturalnym akcentem na 'r'. Interesujące, choć po chwili nudnawe. Więc przez chyba problemy techniczne zamiast jednego filmu obejrzałem fragmenty trzech... eh ta telewizja...Gdyby ktoś miał namiary, gdzie znajdę tę komedyjkę z Warnke w całości, byłbym wdzięczny. Bo to było tak durne, że aż nawet śmieszne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones