PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812999}
4,3 50 377
ocen
4,3 10 1 50377
2,9 15
ocen krytyków
Kobiety mafii 2
powrót do forum filmu Kobiety mafii 2

Czy tylko ja uważam, że ten wątek z Isis to gruba przesada? Silna kobieta, któa jeszcze przed chwilą miała swój harem facetów. Zakochała się w arabie, który wziął się niewiadomo jak i skąd, i nagle bach - aa, założę pas szachida i się rozwalę na kawałki? Serio...

ocenił(a) film na 1
VieViOoRa

Muzłumanie i isis to nośny temat dla plebsu, który żywi się jego "twórczością"; idealnie pasował do wplecenia go do goownianej vegańskiej sałatki

ocenił(a) film na 5
VieViOoRa

Ten wątek był mega słaby.Szkoda Popławskiej na tą okazję.

ocenił(a) film na 7
VieViOoRa

wątek był dość logicznie powiązany z Chabiorem

ocenił(a) film na 4
MocnyVito

MocnyVito - powiązanie było OK, natomiast ja mówię o pomyśle, żeby ubrać Siekierę w taki wątek. Pierwsza część kończy się sceną, gdzie Siekiera ma swój harem 6 osiłków, którzy młotkami zabijają jej męża. Nagle w dwójce jest sama, pojawia się jakiś bolek i ona, Siekiera, ta która była jedną z najmocniejszych kobiet w tym filmie, postanawia się rozerwać na kawałki. Tak jak pisze patzab3, wielka szkoda tej aktorki na tak słaby wątek, bo ma wielki potencjał. Niestety, wg mnie w tej części Vega nie umiał go wykorzystać.

ocenił(a) film na 7
VieViOoRa

no kogoś musieli w to ubrać , a ona już była u arabów wiec padło na nią :)

MocnyVito

Ona w każdej części się tylko zakochuje i bzyka

ocenił(a) film na 1
Ladybaby

jak każda bohaterka tego gówna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones