PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122222}

Królestwo pająków

Kingdom of the Spiders
5,1 970
ocen
5,1 10 1 970
Królestwo pająków
powrót do forum filmu Królestwo pająków

To co mi najbardziej przeszkadza w tym filmie to to, że te pająki są naprawdę mordowane...jak dla mnie to okrucieństwo aby dla kręcenia filmu mordować, rozdeptywać pająki, które nie mają żadnych szans....

Himeko_Kuran

lekarz czeka.....

Himeko_Kuran

No właśnie przypadek trafiliśmy na ten film, i mąż który jest fanem pająków był niepocieszony, jak zobaczył, że pająki były zabijanie naprawdę na potrzebę serialu - myślałam, że to nie możliwe, ale widzę że nie tylko on to widział. (ja nie patrzyłam nawet, bo pająków nie lubię.. :) )
Ale jeśli faktycznie pająki byly zabijanie, to słabo..

GJusti

i bardoz dobrze, szkodniki cholerne, bylo pocieszyc mezusia robiac fellatio czy inne takie umilacze, a nie przejal sie biedak tepymi robalami blagam

Himeko_Kuran

pajak to najlepiej wyglada pod laczkiem, albo spuszczany w klopie, do twarzy mu tak, zal ci tego robala bez mozgu, ktory jedyne co ma w planie to polowanie na slabsze owady, a much i konikow polnych, ktore wpieprzaja nie jest ci żal, za to mnie jest zal ciebie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones