PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10012296}

Młody Platon

Young Plato
7,4 469
ocen
7,4 10 1 469
6,2 4
oceny krytyków
Młody Platon
powrót do forum filmu Młody Platon

Skarb nie dokument

ocenił(a) film na 10

Nie mam słów, żeby wyrazić swój zachwyt nad mądrością takich nauczycieli. Tak powinna wyglądać edukacja. Rozmowy z uczniami, edukacja rodziców, nauka samodzielnego myślenia, kwestionowania opinii innych w tym też rodziców, radzenie sobie z emocjami, szacunek dla dzieci, ich punktu widzenia, słuchanie, zadawanie pytań. Tak powinno się świat czynić lepszym a ludzi bardziej świadomymi.
Filozofia zamiast religii! Wprowadzać do szkół od zaraz!!!

ocenił(a) film na 8
Agatonik

Lepiej nazwać to zdrowym sceptycyzmem wobec wszelkich autorytetów, w tym rodziców. Kwestionowanie ich opinii dla zasady wyrazem samodzielnego myślenia z pewnością nie jest. Oczywiście wiem co miała Pani na myśli, chcę tylko uciąć możliwość posądzenia o podżeganie do rewolucji, łamanie powszechnie przyjętych norm, co miałoby być celem samym w sobie. To woda na młyn dla tradycjonalistów.

ocenił(a) film na 10
MichCorleone

Tak. To trafniejsze określenie i zdecydowanie mniej prowokacyjne:-) Użyłam go, bo właśnie taki tekst padł w filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones