PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463226}

Megamocny

Megamind
7,1 70 633
oceny
7,1 10 1 70633
6,6 13
ocen krytyków
Megamocny
powrót do forum filmu Megamocny

ale podoba mi się jego gust muzyczny :)

ocenił(a) film na 9
xxjogobellaxx

Ja kocham scenę gdy idzie w kierunku ratusza, a w tle leci Highway to Hell : ) Chociaż nie jestem wielką fanką heavy metalu, to piosenki które pojawiły się w tym filmie bardzo lubię i świetnie pasowały do zdarzeń.

ocenił(a) film na 7
natka17_1998

Raczej stary dobry hardrock niz heavy metal;) Do reszty sie zgodze, w oprawie muzycznej piosenki samych wielkich gigantow muzyki.

ocenił(a) film na 9
SzaraEminencja

Szkoda że film poszedł trochę w zapomnienie, według mnie jest niedoceniany. A przecież właśnie za samo dobranie muzyki należy się uznanie : )

xxjogobellaxx

Racja, rządzi :)

laevisi

Rządzi, bez dwóch zdań :)

ocenił(a) film na 7
xxjogobellaxx

zdecydowanie muzyka największy plus tej produkcji ;)

ocenił(a) film na 10
xxjogobellaxx

No, zajebista jest.

użytkownik usunięty
aniamatak1999022

Muzyka AC/DC idealnie wpasowała się w momenty filmu ;)

ocenił(a) film na 9

Popieram AC/DC wymiata!!! :)
Zakochałam się w tym zespole odkąd zobaczyłam "Supernatural"
Wczoraj po raz pierwszy widziałam "Megamocnego" i tu takie zaskoczenie, kiedy usłyszałam "Highway to Hell" i "Back In Black"
A film rzeczywiście niedoceniony, szkoda, bo ma potencjał ;)

ocenił(a) film na 5
xxjogobellaxx

Ooo, tak - wielki plus za AC/DC :)

Sam film, choć rozumiem przekaz, który jest dobry - jest nudnawy. Mało tych żartów, a moim zdaniem jeśli ktoś wziął sie za niepopularny temat, to musi nadrabiać humorem.

ocenił(a) film na 9
Cat_89

Poważnie nudnawy?! :o u mnie w rodzinie jest to bajka nr 1, gagi i teksty powtarzamy co jakiś czas, a samą bajkę znam na pamięć dzięki młodszej siostrze. Za każdym razem, gdy oglądamy śmiejemy się tak samo mocno jak za pierwszym razem. Więc może według Ciebie jest nudny, ale nie według wszystkich ;)

No AC/DC ale i nie tylko! GnR, Ozzy Ozbourne czy George Thorogood... Masakracja muzyczna :D

ocenił(a) film na 7
xxjogobellaxx

Ja za to kocham go za Bad Michaela Jacksona ;D

ocenił(a) film na 7
ScaryLife

a ja za Ozzy'ego :)

eiichi

No, Ozzy'ego się nie spodziewałem!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones