PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463226}

Megamocny

Megamind
7,1 70 667
ocen
7,1 10 1 70667
6,6 13
ocen krytyków
Megamocny
powrót do forum filmu Megamocny

Co?????

użytkownik usunięty

Dopiero w styczniu??? Jak światowa jest październik!!!! Jaja sobie robią?

właśnie też to zauważyłam.. O___O

Wow, odróżniasz październik od stycznia, gratuluję.

użytkownik usunięty
_Garret_Reza_

Wow, nie umiesz pisać komentarzy na temat, gratuluję.

Umiem.

użytkownik usunięty
_Garret_Reza_

To po co ten spam?? Zaczepki szukasz?

Nie. Tylko się nabijam z ludzi, którzy nie mają co robić i muszą mieć wszystko już teraz, zaraz, bo im się świat zawali.

użytkownik usunięty
_Garret_Reza_

Nie, wcale nie muszę obejrzeć tego teraz, zaraz. Jest to film, który spokojnie mogę obejrzeć nawet w TV jak kiedyś tam nadadzą. Zwróciłem tylko uwaga na niesłychane opóźnienie w stosunku to premiery światowej. Co jest dziwne, czyżby Polacy mieli dostać swoją kopię do tłumaczenia dopiero na światową premierę? Nagrywanie dubbingu dwa miechy i dopiero puścić do kin? Taki Toy Story na ten przykład miał różnicę tylko 6 dni.

Poznaj zasady ekonomi, potem się dziw, czemu dystrybutorzy chcą zarobić a nie stracić.

ocenił(a) film na 7
_Garret_Reza_

A nie uważasz, że jednak dystrybutorzy przedstawiają lekceważący stosunek do widz prezentując obrazy z takim opóźnieniem? Największym skandalem jest chyba Dorian Gray, który pojawił się w polskich kinach ROK po światowej premierze. Przy czym tak kasowa produkcja jak 'Megamocny' na pewno mogłaby pojawić się wcześniej.

amib92

Nie wiem, czym dostarczanie co tydzień średnio 7 premier jest lekceważeniem widza, ale raczej wątpię.

ocenił(a) film na 7
_Garret_Reza_

7 premier co tydzień? Na pewno mieszkasz w Polsce?

amib92

Tak.

ocenił(a) film na 7
_Garret_Reza_

To ciekawe gdzie, przeprowadzę się tam.

amib92

Warszawa.

użytkownik usunięty
_Garret_Reza_

Ale z ciebie popapraniec! Czego ty do cholery chcesz?! Widziałem 150 innych postów, które są 150 razy głupsze, a ten wcale nie jest. Gościu wyraża opinie o różnicy czasu pomiędzy premierami, a ty od razu wyjazd z jakimś: "Wow, odróżniasz październik od stycznia, gratuluję". To tak jak mówić do osoby spotkanej gdzieś na ulicy, która mówi do kogoś: "I wtedy on biegnie nie!" Taa!? Nie mów! Chamstwo i straszny syf! THE_RON ma rację: szukasz zaczepki. Dam ci radę: Jak chcesz się powyżywać to walnij se baranka w ścianę ( albo nawet dwa, za te dwa parszywe łby ), a nie męczysz porządnych ludzi!

Aaaa, czyli zazdrościsz mi że mam dwa łby a ty żadnego?

użytkownik usunięty
_Garret_Reza_

Wolałbym mieć -20 łbów, niż 2 dwa takie jak ty masz!

Ok.

Na Ukrainie np. film wszedł do kin równo ze światową premierą.

Oni przy każdym filmie robią sobie jaja, a największe to z Mr. Nobody premiera na świecie12 września 2009 a 24 grudnia 2010 w Polsce!!! Cyrk na kółkach, szkoda słów :/

Lepszy Black Swan
premiera światowa - 1 września 2010
premiera polska - 21 stycznia 2011
*facepalm*

użytkownik usunięty
Lady_wolves

Najpierw wielkie dzięki Borys20000, rządzisz. A co powiecie na taki cyrk: 30 kwietnia 2009 (Polska) 16 października 2007 (Świat) Co to za film? "30 dni mroku"! xD

Lady_wolves

Lady_wolves - tja, premiera festiwalowa raczej :).

W Cinema-CIty już leci od 25 grudnia, sprawdźcie sobie repertuar.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones