PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463226}

Megamocny

Megamind
7,1 70 667
ocen
7,1 10 1 70667
6,6 13
ocen krytyków
Megamocny
powrót do forum filmu Megamocny

No! Nareszcie film animowany z czarnym charakterem w roli głównej! Może wyjść z tego niezła komedyjka ;)
Przyznam się że ja osobiscie wolałbym klimaty średniowieczne (powiedzmy z jakimś złym czarownikiem itp, tak jak to było w grze "OverLord") niż współczesną scenerię z superbohaterami, ale i tak dodaję film Dreamworksa do oczekiwanych :)
Mam nadzieję że będzie to jakaś odmiana i powiew świeżości z natłoku ich poprzednich robionych taśmowo wtórnych i nieciekawych produkcji (Madagaskar 2, Film o Pszczołach itp)

ocenił(a) film na 6
JaszczurXP

Opis z newsa jest wielce obiecujący. Podobnie zresztą postać żywcem wyjęta z "Przygód Baltazara Gąbki" :)
Oby im się film udał.

użytkownik usunięty
Khaosth

Że ten Megamind przypomina Don Pedro? Mi on przypomina Brainiaca, któremu zbiera się na wymioty...

JaszczurXP

Jakoś zawsze wolałam czrne charaktery więc ta bajka może być całkiem niezła. A po za tym całkowicie polegam na twórcach "Madagaskaru".

ocenił(a) film na 7
Maryy

w końcu moje marzenie się spełniło czarny charakter głównym bohaterem, chyba się popłacze ze szczęścia

hanka8636

A "Jak ukraść Księżyc"...? Tam też czarny charakter jest głównym bohaterem. No, może później przechodzi głęboką przemianę, ale jednak jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones