PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463226}

Megamocny

Megamind
7,1 70 667
ocen
7,1 10 1 70667
6,6 13
ocen krytyków
Megamocny
powrót do forum filmu Megamocny

Bajka choć przewidywalna to i tak niesamowita. Niezle dobrany kontrast glownych bohaterow, i metafora iz w nawet najwiekszym zloczyncy mozna znalezc dobro. A moze poprostu brak doceniania sprawilo, ze megamocny stal sie tym kim byl na poczatku bajki... Kazdy moze znalesc swoja droge, ale czasem potrzeba pomocy kogos innego:))))))))))) Polecam jak najbardziej ten film/bajke. Mnie rozbawila do łez i napewno zajmie miejsce na półce z DVD zaraz obok "Epoki Lodowcowej" i "Jak wytersować smoka".

ocenił(a) film na 8
Astryld

słodkie teraz bajki robią. mojemu dziecku bardziej się podobały legendy sowiego królestwa, a tatusiowi bardziej megamocny. ja stawiam go na równi z iniemamocnymi. dwie superaśne bajeczki.

dzesio

Spodziewam się że film będzie niezły, choć dużo się nie spodziewam ( jak za wiele się spodziewa od efektów, grafiki czy dźwięków to potem duże rozczarowanie ). Myślę że grafika będzie jak we wspominanych "Legendach Sowiego Królestwa" lecz z humorem na poziomie "Epoki Lodowcowej" czy "Shreka"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones