PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463226}

Megamocny

Megamind
7,1 70 585
ocen
7,1 10 1 70585
6,6 13
ocen krytyków
Megamocny
powrót do forum filmu Megamocny

Megamocny 2

ocenił(a) film na 10

Ile ja bym dała za to żeby powstała 2!!! Poszłabym na to nawet dwa razy!!! Nikomu o tym nie wiadomo czy jest możliwe aby powstała kolejna część? Jak myślicie ? ;D

Pami4

Nic nie wiem na ten temat, ale fajnie by było. Pierwsza część wymiata :D

ocenił(a) film na 9
Pami4

Na fejsie jest fanklub 'Megamind 2' założony przez jednego fana. Jedna pani twierdzi że napisałam emaila do Dreamworks i powiedziano jej że chca zrobic sequel qw ciągu 3 lat. Sama napisałam maila odpowiedzi jeszcze nie dostałam ale zachęcam wszystkich piszcie:) latwo znaleźdż w internecie

ocenił(a) film na 10
Pami4

to byłby niebo, ale się nie zanosi. Gdybym mogła wyłożyłabym na to duży hajs. Niech tylko zrobią to przynajmniej w 75% tak dobrze jak 1, a i tak będzie odstawać jakościowo od reszty na rynku!

ocenił(a) film na 10
Pami4

Fajnie byłoby, jakby wyszła 2 część. Jedna z najlepszych animacji Dream Works.

pio73

Nikt nie przebije Shreka xD dla mnie shrek no i megamocny to topka Dream Worksa

ocenił(a) film na 10
Grocholekkk

i jeszcze kung fu panda

ocenił(a) film na 10
Pami4

trochę przykro że postawiliśmy na minionki zamiast na megamind'a, ale z drugiej strony wiemy, iż seria minionków cały czas spada, by bawić tylko dzieci i ujmując głębi.

ocenił(a) film na 10
Pami4

Stało się! Na początku lutego pojawił się zwiastun drugiej części - "Megamind vs. the Doom Syndicate".

Film powstał dla platformy streamingowej Peacock i będzie miał swoją premierę 1.03.2024 roku. Równolegle będzie miał premierę serial, którego głównym bohaterem również będzie Megamocny :)

Trzeba niestety przyznać, że zwiastun nie wygląda jakościowo tak dobrze jak film z 2010 roku. Jednakże z oceną wstrzymam się do premiery :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones