PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463226}

Megamocny

Megamind
7,1 70 665
ocen
7,1 10 1 70665
6,6 13
ocen krytyków
Megamocny
powrót do forum filmu Megamocny

Megaoryginalny

użytkownik usunięty

Trzeba przyznać, wspaniały pomysł w pięknej oprawie.

ocenił(a) film na 9

Bardzo spodobał mi się tytuł Twojego wątku - MEGAORYGINALNY - strzał w dziesiątkę, i ja tak właśnie podczas oglądania cały czas nazywałam ten film. :) Świetny pomysł na scenariusz i postacie, wielowątkowy, bardzo silnie przemawiający do wyobraźni widza jeśli chodzi o dźwięk, muzykę, efekty specjalne. Dobre kino familijne.

Niestety, ale temat nie jest megaoryginalny. Wcześniej na identyczny pomysł wpadli twórcy "Jak ukraść księżyc":/, chociaż uważam, że "Megamocny" lepiej wykorzystał potencjał ;).

ocenił(a) film na 9
szmyrgiel

No tak, aż takim znawcą filmów oczywiście nie jestem, chylę czoła zatem przed prawdziwymi fanami kina i bardzo ciekawa jestem, jak faktycznie wypadł film, o którym piszesz. :) Dziękuję za informację. :)

bruce1940

Naprawdę nie słyszałeś o "Jak ukraść księżyc"? Film powstał w tym samym roku co "Megamocny" i szczerze mówiąc jest jeszcze bardziej popularny (nawet u nas w Polsce;)).

ocenił(a) film na 9
szmyrgiel

Coś skojarzyłam tytuł, kiedy o nim napisałeś, ale filmu nie znam, przyznaję ze wstydem i pokorą... Mam sporo do nadrobienia z nowości... :)

bruce1940

Tutaj link do wspomnianego filmu:
http://www.filmweb.pl/film/Jak+ukra%C5%9B%C4%87+Ksi%C4%99%C5%BCyc-2010-494774
A tutaj coś jeszcze ciekawego. Zimą wyjdzie "Ralph Demolka", bajka Disneya, opowiadająca o rozterkach czarnego charakteru z 8 bitowej konsoli:
http://www.filmweb.pl/film/Ralph+Demolka-2012-627920
Enjoy ;)

ocenił(a) film na 9
szmyrgiel

Tak, kojarzę, czytałam wzmianki o tym filmie w mediach,. ale przyjemności obejrzenia jeszcze nie miałam, zatem - wielkie dzięki.;) Każdy ciekawy pomysł na niebanalny scenariusz zawsze witam z uznaniem. :) Nowa bajka też zapowiada się arcyciekawie, oby tak było dalej!
Jak to mawiali w moim ulubionym "Trójkącie Bermudzkim" - Zdrów! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones