PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463226}

Megamocny

Megamind
7,1 70 665
ocen
7,1 10 1 70665
6,6 13
ocen krytyków
Megamocny
powrót do forum filmu Megamocny

Zaskoczył mnie :D

ocenił(a) film na 9

Spodziewałem się czegoś nudnego, monotonnego i przewidywalnego w takim stopniu jak 3/4 Amerykańskich filmów. Ale zamiast tego obejrzałem świetny film animowany (tak w całej jego okazałości mogę nazwać ten film filmem :D) który wciąga, zachwyca humorem, a teksty w nim użyte są po prostu boskie. Polecam go i małym i dużym.
Moim ulubieńcem stał się Minion :D

ocenił(a) film na 10
Cripex

Minion i MM-wymiatają

ocenił(a) film na 9
gabriella_montez_2

Kupie sobie taką rybkę...

ocenił(a) film na 9
ichear

Lophius piscatorius? Żabnice? Tą rybę można kupić co najwyżej w restauracji XD Ryby głębinowe umierają przy takim ciśnieniu jakie jest w akwarium...

ocenił(a) film na 9
Cadavera

Eeeee... nie sądziłem, że ktoś weźmie to na poważnie :D ale fajnie, że się czegoś nowego dowiedziałem o tym filmie.

użytkownik usunięty
ichear

mniejsza o rybcię, ja bym sobie taką "chatę", jak Metroman, strzeliła...

Cripex

Świetna, naprawdę świetna animacja, bardzo polecam :)

No i ta muzyka! :)

ocenił(a) film na 8
Cripex

Naprawdę dobra bajka :) Świetne dialogi, zaskakujące zwroty akcji i zabawne sceny oraz naprawdę dobra muzyka co mnie miło zaskoczyło, ponieważ rzadko w takich animacjach można posłuchać tak dobrych utworów.Polecam !

ocenił(a) film na 10
Cripex

Taaak to jest świetne!!! Zakochałam się w tym filmie!! To wszystko chyba przez tą świetną miłość MM i Roxann ;D stałam się taką zwariowaną fanką tego filmu szczególnie Megamocnego i dałabym dużo za 2 część ;DD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones