PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375721}

Miasto złodziei

The Town
7,2 80 508
ocen
7,2 10 1 80508
6,6 14
ocen krytyków
Miasto złodziei
powrót do forum filmu Miasto złodziei

Brawo
http://www.rottentomatoes.com/m/the_town/

ocenił(a) film na 9
Wojtek_dpo

czekam na ten film jeszcze z większą niecierpliwością. Jeremy Renner, Jon Hamm i ponoć świetny Affleck zarówno jako aktor jak i reżyser. Tylko data premiery 24 grudnia?? to jakiś ku... żart?!

ocenił(a) film na 1
Sammy_Jankis

Wg mnie jest film niestety nieciekawy, wrecz nudny, choc liczylam na to, ze mi sie spodoba. Jest utrzymany w klimacie Gone Baby Gone, za dlugi i ma sie wrazenie, ze trzeba sie przez niego przegryzac, naprawde ciezko mi bylo wysiedziec w kinie ponad dwie godziny. Na dodatek Casey i Ben w obu filmach jakos dziwnie nie naturalnie obnizaja glos i mowia wrecz ZA WOLNO - nie wiem, moze to ma byc sexy? Taki niby Marlon Brando z Ojca Chestnego, a w ich wykonaniu niestety wychodza z tego raczej cieple kluchy. Nieprawdopodobnie naciagany watek milosny, ciapowaci policjanci, a postac Bena Afflecka - mielismy sie indentyfikowac z dobrodusznym gentlemanem, ktory ponoc jest "poczciwym idealista stojacym po zlej stronie barykady" - ale jakos to do mnie nie trafia... Film nie wnosi nic nowego, zwykla strzelanka - gdzie na dodatek nikt nikogo nie trafia przez prawie caly film, a kadry tak czesto sie zmieniaja, ze podczas strzlaniny masz wrazenie - cholera? o co chodzi? Nie radzilabym nastawiac sie na nic rewelacyjnego, naprawde nie rozumiem dlaczego film jest tak ostro polecany. Chyba tylko po to, zeby ludzie poszli do kina, a film zarobil. Jednakze Jeremy Renner i Blake Lively popisali sie gra aktorska - ale to chyba jedyne dwa plusy calego przedsiewziecia.

Sammy_Jankis

Taki żart, że tylko płakać...

ocenił(a) film na 9
endrju_p_2

Jest dvdrip

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones