PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93854}

Mordercze klowny z kosmosu

Killer Klowns from Outer Space
5,6 5 017
ocen
5,6 10 1 5017
7,0 4
oceny krytyków
Mordercze klowny z kosmosu
powrót do forum filmu Mordercze klowny z kosmosu

Gdy z funflami dopadliśmy VHS z "Zabójczymi...", to zapadła niesamowita podnieta, ale film okazał się trochę tandetny i mało straszny. Nie polecam, chyba, że masz jakieś fobie na punkcie klaunów.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
opoz

Niestety, widziałem go dawno na VHS, i nie posiadam go. Ale odpuśc sobie, nie warto, chyba, że lubisz kiczowate horrory.

opoz

W gierze Twisted Metal był taki sam pojazd jak ta lodziarnia na kółkach z filmu - teraz wiem do czego to nawiązanie (pojazd nazywał się Sweet Tooth :)

ocenił(a) film na 4
Michal1992

Jeśli masz zainstalowanego EMULA, to możesz sobie klaunów ściągnąć. Znajdź serwer BYTES DEVILS - tam poszukaj, film jest na pewno, bo sam szukałem.

opoz

A ja nabyłam ten film za 3zł w wypożyczlni, gdyż chyba nie sprzedawał się zbyt dobrze. Mi się nawet podobał, bo nie mam wyrafinowanego gustu filmowego :D

rory

Ja bym dał nawet 3.99 zł. za tego VHSa :-)

ocenił(a) film na 4
Michal1992

Za DVD dałbym nawet 20 zł.

ocenił(a) film na 10
opoz

A ja mam ten film na kasecie VHS wydanej kiedyś przez NVC VIDEO CENTER (teraz Felix Film), gdzie czyta legendarny Tomasz Knapik i jest to jeden z moich absolutnie ulubionych złych filmów, a widziałem takowych mnóstwo. Nie ma tego filmu u nas w sprzedaży, za to na pewno można go mieć z dc ++

bwele

VHSy z lektorem mają klimat jak dlamnie absolutny :-) I te reklamy zawsze przed filmem :-)

bwele

ed2k://|file|Killer.Klowns.fro m.outer.space.VPSTF_filmovore. com.avi|735324160|75CFFB31D941 84C676A6AED137C9988D|h=VNFDECP N4QBDJFXRBYZXJOJTLTN5WLSY|/ link do filmu :-)

ocenił(a) film na 6
opoz

Ja tam ściągnąłem z torrenty.org . A w wypożyczalniach chyba (już) nie ma. Przynajmniej w tych mniejszych. Co do filmu, to że kiczowaty może i prawda, efekty (specjalnej troski) kiepskie, dość.. kiepska gra aktorów ;) i można by tak narzekać w nieskończoność, ale dla mnie liczy się klimat, nietypowa fabuła, zamiłowanie do starych, klasycznych filmów i tamten styl, którego chyba nikt już nie osiągnie. Mimo,że dałem 6/10, to uważam go za film film fajny i jeden z moich ulubionych. Jeszcze mi się nie znudził, a widziałem już ze 3 razy. Choć pewnie nie każdemu się spodoba :/

ocenił(a) film na 10
forget6877

jest na youtubie w 9 dziesięciominutowych cząstkach;D ććżadne luksusy, ale zawsze jakieś źródło:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones