PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93854}

Mordercze klowny z kosmosu

Killer Klowns from Outer Space
5,6 5 005
ocen
5,6 10 1 5005
7,0 4
oceny krytyków
Mordercze klowny z kosmosu
powrót do forum filmu Mordercze klowny z kosmosu

Komedia S-F ale nie horror.
Kapitalnie wykonane te klauny, Oscar powinien być.
Fajne miały sposoby mordowania ludzi :)

ocenił(a) film na 5
Jordan66

Tak sztucznej gry aktorów dawno już nie widziałem. To chyba największy minus, bo fabuła bardzo głupia ale jak na tamte czasy do zaakceptowania. Ba....... momentami odczułem, że właśnie oglądam komedię. Klowny zrobione rewelacyjnie :D:D:D

Silverio

obejrzałam do końca tylko dlatego, że miałam dobry humor:D A do tego filmu potrzebne zapasy na dzień dobry:) Pierdoły niesamowite, ale i kilka komicznych momentów. W dzisiejszych czasach to niemal film familijny ;))

ocenił(a) film na 8
Silverio

A czego się kolego spodziewałeś po starym filmie klasy B, jeśli chodzi o grę aktorską ;>? <3 kicz uroczy w całej postaci. I tak biją na głowę pamietniki z wakacji, jesli chodzi o tę grę ;)

ocenił(a) film na 5
Vanillia

Tutaj miałbym dylemat Klowny czy Mięsny Jeż :P:P:P Ale masz rację Klowny lepsze od tego badziewia ;-)

ocenił(a) film na 8
Silverio

No bo to przecież jest komedia... ja mam gorzej bo śmieszy mnie większość horrorów które nie są komediami

Jordan66

Najlepszy ze wszystkich najgorszych, jakie widziałem ;) Warto obejrzeć ;)

tiglatpilesiar

Nazwa tego filmu wskazuję bardziej na komedie, niż horror.
Z miłą chęcią obejrzę. :D

ocenił(a) film na 8
Jordan66

Przecież to zarówno komedia jak i horror jak najbardziej naturalne połączenie jak dla mnie w sumie nawet może i najlepsze...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones