PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93854}

Mordercze klowny z kosmosu

Killer Klowns from Outer Space
5,6 5 043
oceny
5,6 10 1 5043
7,0 4
oceny krytyków
Mordercze klowny z kosmosu
powrót do forum filmu Mordercze klowny z kosmosu

hm...

użytkownik usunięty

hm.. oglądałam kiedyś horror gdzie klown zabił jakiegoś chłopca,który puszczał statek w deszczu.. miałam chyba z 5 lat ale w pamięci utkwiła mi ta scena.. do dzisiaj nie wiem co to za film.. może ten :)

użytkownik usunięty

TO!
Film o którym piszesz, to "TO" na podstawie powieści Stephena Kinga. Był niegdyś emitowany przez Polsat. Nie ogladałem "Morderczych klaunów..." ale zobaczywszy ten film w gronie "100 najgorszych filmów" nie mam wątpliwości, że jest to pozycja obowiązkowa!!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
badyl2000

Cieciu-jedną z osób które nie powinny nic pisać to Ty

ocenił(a) film na 4

Ale z ciebie gamoń (Ten), tobie już chyba należy podziękować. A ten klaun o którym mówisz tak na prawdę nie był klaunem w przeciwienstwie do "Zabójczych...", odpuśc sobie takie filmy, od nich głowa cię rozboli.

opoz

IT to zajebisty film!!!!!!!!!!!

Wiesz co badyl, raczej ty nie powinieneś tu nic pisać, bo czytając (próbując) cię zauważam, że masz z tym duże problemy :)

Przyznam, że pierwszy raz na filmweb'ie spotykam się z takim bezpardonowym, wulgarnym i prymitywnym atakiem na kogoś... i jestem trochę zażenowany :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones