PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113227}

Najeźdźcy z Marsa

Invaders from Mars
5,1 542
oceny
5,1 10 1 542
Najeźdźcy z Marsa
powrót do forum filmu Najeźdźcy z Marsa
ocenił(a) film na 1
Wookie_LG

I jak ocenić ten film ???
W kategoriach bezwzględnych to ,,jedynka", ale jeśli weźmie się stężenie absurdu na cm taśmy filmowej jako kryterium to niemal ,,dziewiątka".Trzeba to zobaczyć, jest tylko kilka podobnych właśnie z tamtych lat.
Good night and good luck, esforty.

1/10

ocenił(a) film na 5
Wookie_LG

prawie każda postać sprawia wrażenie, że zna się na wszystkimi i wszysko wie. a niektóre teksty już naprawdę wołają o pomstę do nieba, jak np. "nie ocalimy ich, jeśli wysadzimy otworzy po odejściu marsjan" - jak można wysadzić otwory?
film ratuje ciekawy temat i magia starych filmów

kryslav

nom.. magia. I naiwność twórców filmów sf tamtego czasu

ocenił(a) film na 2
kryslav

taaa.... A najlepsze wg mnie jak ten doktorek w obserwatorium mówi dlaczego oni przylecieli, że są to Marsjanie, co oni tu będą robić i że mają mutanty choć dalej nic o tym nie wiemy. Skąd on to wiedział??? Może ktoś mi odpowie? Możliwe, że ja coś przeoczyłem.
Jeden wielki badziew. Uwielbiam te kiczowate filmy s-f z lat 50 ale ten wprost poraża bzdurami na poziomie klasy B. Daje 2/10 tylko i wyłącznie za pierwszą połowę filmu, która była intrygująca, taka trochę inna - młody chłopak głównym bohaterem i była w tej części logika (aż do jego aresztowania hahahha - tu już się zaczął show).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones