PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108983}
5,6 17 399
ocen
5,6 10 1 17399
New York Taxi
powrót do forum filmu New York Taxi

Podróbka Taxi

ocenił(a) film na 1

Lepszy jest Francuski film a amerykański to nieudana podróbka

ocenił(a) film na 8
dragon94331

a co jest w nim takiego nieudanego oświeć wszystkich

tomucho77

jak to co. Fabuła praktycznie zerżnięta z oryginału. brzydsza taksówka, i aktorzy francuscy lepiej wypadli.

ocenił(a) film na 8
RAB

A czy scenariusz i fabuła była zastzreżona - nie była i dlatego w dzisjejszych czasach bardzo popularne są remake, a przykładem jest new york taxi.

tomucho77

No tak ,remake są ale ja nie mówię że to źle że są. ale nie udało się im zrobić lepszego filmu. rzadko kiedy remake jest lepszy od oryginalnej wersji.

dragon94331

Ale to nie podróbka. To dwa inne filmy opowiadające o czymś innym a tylko przy okazji tu i tu główną rolę gra słowo "taxi"

raiven

Ogladales te filmy? Podam Ci pare przykladow.
Taksowkarz poznaje gline przez przypadek, glina jest nieudacznikiem (ma problemy z prowadzeniem auta), taksowkarz ma powiazania z firma kurierska, gliniarz mieszkajacy z matka, taksowkarz majacy fiola na punkcie samochodow, gliniarz podkochujacy sie w lasce z pracy, zwiazek taksowkarza wiszacy na wlosku (braku zrozumienia ze strony partnera), poscig/sledztwo za ludzmi napadajacymi na banki...

zelltm

No niby tak. Jednak dla mnie to wciąż 2 inne filmy i całkowicie inne uczucia miałem jak je oglądałem. Może i mają dużo wspólnego ale nie nazwałbym tego podróbką a po prostu jechaniem na dobrze sprzedanym materiale.

raiven

Ewidentnie widac, ze jest to kopia - niestety, sam to prawdopodobnie zauwazyles. Moze USA to "kupila", ja jednak pozostane przy wersji EU (pomijajac extra laleczki) ;-)

zelltm

Hehe no fakt faktem, laseczki to największa zaleta wersji USA :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones