PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31409}
4,9 317
ocen
4,9 10 1 317
2,5 4
oceny krytyków
Niedaleko Warszawy
powrót do forum filmu Niedaleko Warszawy

absolutnie genialny

ocenił(a) film na 10

taki sztampowy PRL produkcyjniak, z najgorszego okresu komuny. gebels nie powstydziłby sie takiej propagandy. aż strach pomysleć, że byli tacy co brali na powaznie tę fabułę i wierzyli w obraz socjalizmu (i kapitalizmu) w niej wykreowany. pamietam jak ogladałem go ze znajomymi, to rylismy jak głupki. no na żadnej komedii sie tak nie uśmialismy:)
ale to trzeba ogladac w kilka osób i czaic o co chodzi.

profix

gdzie to widziałeś tudzież skąd miałeś? :D

ocenił(a) film na 10
first_move

a na uczelni nam puścili, tak to jest chyba nie do ściągnięcia.
bo ja filmoznawstwo kończyłem.

profix

Filmoznawstwo kończyłeś i tylko tyle masz do powiedzenia na temat tego filmu.
A prawda, przecież stwierdziłeś, że "ryliście jak głupki". Brawo.

Ale fakt, w dzisiejszej Polsce, nie tej dawnej ze starych filmów, na pewno zrobisz karierę. Na takich
jest dzisiaj zapotrzebowanie.

ocenił(a) film na 9
Billy_Bones

Zdaje się, że nie doczytałeś. Gość kończył filmoznawstwo ładne kilkadziesiąt lat temu. Cóż z tego, że na takich jest dziś zapotrzebowanie, skoro on już na emeryturze. :)

first_move

Jest do ściągnięcia na jakimś chomiku Starego Kinomaniaka (stamtąd go wzięłam).
Sam film nie zachwycił mnie tak, jak Autobus odjeżdża 6.20, ale znakomicie nadaje się do mojej zaliczeniowej pracy. Oba zresztą idealnie wpisują się w poruszony przeze mnie temat ;)

ocenił(a) film na 10
sile

EEEE, Z NIE PODESLALBYŚ I GO JAKOŚ? BO JA TO JUZ STARY JESTEM I SIE NA CHOMIKACH NIE ZNAM, MOJA POCZTA profix@interia.pl. moze sie czms wymienimy

profix

Mogę spróbować, ale jak mam Ci wysłać pocztą elektorniczną film o wadze 700MB?

ocenił(a) film na 10
sile

maila podalem ci zebyśmy wymienili sie adresami domowymi. podeslałbym ci też moj spis filmów jak znajdę. moze nie jestem geniuszem informatycznym, ale raczej nie liczylem ze da sie 700 mb wyslać drogą elektroniczną, chyba ze po FTP.
pozdro.

profix

klerowi wierzą od 2000 lat i nie jesteś zdziwiony. przedstawiciele obcego państwa pouczają Polaków jak mają żyć...to normalne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones