PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8171}

Noc na Ziemi

Night on Earth
7,9 43 870
ocen
7,9 10 1 43870
7,3 28
ocen krytyków
Noc na Ziemi
powrót do forum filmu Noc na Ziemi

Nie dal mi do myslenia krotki moralitet o zywocie czlowieka poczciwego rodem z Los Angeles.
Nie poczulem tego ciepla, ktore miala niesc ze soba nowojorska historyjka.
Nie nauczyla mnie absolutnie niczego o tolerancji opowiesc z Paryza.
Zwierzenia Benigniego ani mnie nadzwyczajnie nie oburzyly, ani nie rozbawily zbytnio - momentami byly plytkie jak jakies "American Pie" czy inne dzielo od amerykanskiej mlodziezy dla amerykanskiej mlodziezy
Helsinski lamacz serc mojego nie tknal w drobnym stopniu.
Wszystko to bylo takie oczywiste, trywialne i proste do przesady. Jesli etykieta tego filmu ma byc zwyczajnosc i pretensjonalnosc, to ja dziekuje, wypisuje sie. Zbyt to oczywiste. I niby ma budzic jakies emocje, a tak naprawde cieple kluchy...

ocenił(a) film na 3
Pjotrus

Dalem 6 ... i przesadzilem
Teraz juz wiem, ze powinienem ocenic nizej. Ale cos w mojej glupiej glowce kazalo sadzic "Moze ty go po prostu nie pojeles, chliopie?". Nieprawda. Odebralem ten film po swojemu, a "po mojemu" to bylo ziewanie i czekanie na zakonczenie. Jesli film nie ma akcji, powinien nadrabiac trescia. A tu tresc byla pretensjonalna. Do tego piec historii laczylo sie TYLKO taksowkami. A to juz taka latwizna i kpina z widza, ze az boli. Dopiero (kolejny) powrot do "Pulp Fiction" - i sceny z Butchem i Esmeralda Villalobos - pomogl mi to w pelni zrozumiec. Szkoda, ze tak pozno. Teraz na liscie ocen wybralbym zdecydowanie negatywne 3. Ale trudno, gapowe sie placi...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones