PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8171}

Noc na Ziemi

Night on Earth
7,9 43 870
ocen
7,9 10 1 43870
7,3 28
ocen krytyków
Noc na Ziemi
powrót do forum filmu Noc na Ziemi

Bardzo, bardzo dobry film. Corky (Winona Ryder :) ) kierowca taksówki, odrzuca szansę zagrania w filmie bo jest jej dobrze w miejscu w którym jest. Kto tak potrafi?

ocenił(a) film na 2
snoop

re:
historia z Corky bylaby ladna, gdyby na koncu kobieta, ktora ja namawiala nie wyrzucilaby telefonu komorkowego - to juz smierdzialo patosem... Zreszta wiekszosc tych opowiastek bylaby dobra, gdyby wyciac z nich ostatnie pare sekund...

ocenił(a) film na 7
Hasza

no co ty, to przecież zero patosu - tym bardziej, że wcale go nie wyrzuca - ignoruje

użytkownik usunięty
Hasza

Niech bedzie pochwalony.
Dokładnie tak. Historie powinny sie zacząc otwarciem drzwiczek taksówki, a kończyć jej zamknięciem. Mimo to scena z ignorowaniem telefonu nie wydaje mi sie rzuceniem patosu-morału na koniec. Agentka pewnie pierwszy raz w życiu spotkala sie, że ktos jej podziękował za propozycje wypromowania 'nikogo' na gwiazde. Nie była na to przygotowana, a po tym co się stało na myśl o kolejnej upierdliwej rozmowie z kolegą po fachu też by mi opadły ręce. Masz racje - wyrzucenie telefonu byloby przesadą, ale tak się nie stało i jest spoko. Kończe mam następny kurs ;)

Pozdrawiam.
Samarytanin.

snoop

"Everyone want to be a star!!!"
"No, I'm not. It's not for me. I want to be a mechanic"
NIESAMOWITE
najważniejsze żeby w życiu robić to co sie lubi
więc po co zostawać gwiazdą, skoro chciało sie być mechanikiem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones