PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556425}

Późna jesień

Man-choo
7,3 375
ocen
7,3 10 1 375
Późna jesień
powrót do forum filmu Późna jesień

Wspaniały film

ocenił(a) film na 9

Jeden z najbardziej klimatycznych, jakie widziałam, tu wszystko krzyczy "jesień!", począwszy od kolorów ubrań bohaterów do oświetlenia w każdej scenie. Pięknie pokazane Seattle, nastrojowa muzyka i fabuła, która leniwie posuwa się do przodu jednocześnie nie pozwalając się oderwać... Aktorzy zagrali bardzo dobrze, przekonująco. To poruszająca i pięknie przedstawiona historia, na której poznanie warto poświęcić wieczór.

corialote

własnie skonczylam ogladac i tak sie zastanawiam co sie stalo z Hoon? Faktycznie go policja zwinela?! skoro tak to czemu sklamal ze bedzie na nia czekac?:(

ocenił(a) film na 9
agab1987

SPOILER -------------- Tak, został zatrzymany przez policję, dlatego nie czekał na bohaterkę gdy ona wyszła z więzienia, bo prawie na pewno sam do niego trafił...

corialote

tak wlasnie myslalam tylko zdziwilo mnie gdy jej poiwedzial ze bd na nia czekal skoro wiedzial ze zgarnie go policja...eh..strasznie smutny film...dzieki za odp;)

ocenił(a) film na 9
agab1987

O tak, to jeden z najsmutniejszych filmów jakie widziałam... I jeden z najpiękniejszych :)

corialote

Bardzo chciałbym żebyś się podzieliła , jestem zainteresowany a nie wiem gdzie obejrzeć .

ocenił(a) film na 10
dawid1lo

Proszę bardzo :)) z ang napisami , lecz jest bardzo mało dialogów i na dodatek podstawowy ang.
https:// destyfitriaamanah. wordpress. com/2012/12/03/ late-autumn-eng-sub/

bez spacji oczywiście

megii96

Nie szkodzi :) doceniam gest i wiem że nie jest łatwo znaleźć takie filmy szczególnie azjatyckie , dzięki .

megii96

Kurka, już nie działa :(

ocenił(a) film na 10
miltschek

http://www.dramanice.tv/late-autumn/watch-late-autumn-episode-1-online
:)) tu działa

megii96

Znakomicie! Bardzo dziękuję :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones