PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783451}

Pani Zło

Ak-nyeo
6,3 1 309
ocen
6,3 10 1 1309
Pani Zło
powrót do forum filmu Pani Zło

Odrealnione walki + słaba fabuła = czyli wszystko już było.

ocenił(a) film na 6

Nikita- to też było moje pierwsze skojarzenie. Jednak aż tak surowo filmu nie oceniam. Pozdrowienia;-)

użytkownik usunięty
jjarek_filmweb

Jakoś nie zagrał mi na nastroju. Może dlatego że w międzyczasie oglądałam Stranger things, a może po prostu gust mi się jakoś zmienił. Te filmy mi się wydaja ostatnio na jedno kopyto robione.

ocenił(a) film na 6

Ale jednak wracasz do kina koreańskiego, czyli jakiś rodzaj sentymentu jest...Fakt, niektórzy twórcy z Korei są zapatrzeni w kino amerykańskie i korzystają ze znanych nam motywów, ale podejrzewam że dla miejscowych odbiorców filmy wydają się świeże i pomysłowe. A gust się zmienia wraz z wiekiem, na to nie ma mocnych, wraz z doświadczeniem, zmieniają się też priorytety w życiu, oraz ogólne podejście do wielu spraw. Coś w danym momencie wydaje się fajne lub na topie, a za parę lat człowiek się zastanawia, jak w ogóle mogło mi się to podobać...

użytkownik usunięty
jjarek_filmweb

Jak będziesz miał okazje to zerknij na "The Witch: Part 1. The Subversion" z br. To taka podrasowana wersja Dark Angel - w każdym razie obraz lepszy od Villainess. Walki też są odrealnione, ale to wynika z konwencji fabuły więc nie gryzą w oczy, do tego dochodzi fajny klimat i oprawa muzyczna. Ogólnie dobrze się ogląda.

ocenił(a) film na 6

Dzięki za kolejną, z pewnością dobrą podpowiedź. Pewnie jak zwykle obejrzę go rok po Tobie...;-) Czy mi się wydawało, czy miałaś swój profil przez pewien czas zlikwidowany lub zawieszony? Bo trafiłem na wypowiedź pod którymś z filmów, co do której w 99% byłem pewien że to Twoje słowa, z informacją "użytkownik usunięty"...

użytkownik usunięty
jjarek_filmweb

Korzystałam awaryjnie bez pytania z laptopa siostry i w konsekwencji usunęła mój profil.

ocenił(a) film na 6

Wystraszyłem się i naprawdę zrobiło mi się żal... ;-) Pozdrawiam

użytkownik usunięty
jjarek_filmweb

nice.. :)

wyobraź sobie ze nowy profil ma jakies głupawe ograniczenia typu liczba postów, linkowanie, poczty etc... :/

ocenił(a) film na 6

Nie wczytywałem się w regulamin, ale już parę razy zablokowało mi posta, że niby umieszczam niedozwolony link. Wygląda na to że niektóre słowa powodują samoczynne pojawienie się linku, bez mojej wiedzy. Na przykład znana strona z "gryzoniami" . Gdy użyję słowa z nazwy strony mam blokadę, ale też zablokuje post gdy użyję formy skrótowej, częściowo wykropkowanej, jako nieprzyzwoity wyraz, przekleństwo. Taki dziwny system... :)

ocenił(a) film na 6

Mnie się z filmemi Bessona kojarzy, typu Columbiana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones