PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744378}

Podwodna pułapka

47 Meters Down
5,5 10 136
ocen
5,5 10 1 10136
5,8 4
oceny krytyków
Podwodna pułapka
powrót do forum filmu Podwodna pułapka

Mało Rekina mało efektów ale klimat niesamowity

ocenił(a) film na 8

dokładnie

ocenił(a) film na 2

Ludzie nie patrzcie na te komentarze. Ten film to dno i syf klasy Z. Oglądanie go to strata czasu i półtorej godziny życia, której nikt wam nie odda :) Ja jak zobaczyłem, że bohaterki sobie pod wodą rozmawiają jak zwierzątka w Małej Syrence to zwątpiłem i dałem sobie spokój...

użytkownik usunięty
davidns

Nie twierdze, że film jest realistyczny ale na pewno dużo bardziej niż wszystkie inne jakie widziałem o Rekinach i miał klimat kilka scen do wywalenia ale 183 metry strachu przekonały mnie że wole klimat od efektowności :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

czekam na Indianapolis , tam tez bedzie o rekinach .

ocenił(a) film na 7
parszywykutafon

Jak mi się nawinie, to chętnie zobaczę.

ZSGifMan

Niedlugo zapewne pojawi sie na torrentach , w koncu gra tam Rosati i Cage . Wiec trzeba zobaczyc jak sobie poradzi .

ocenił(a) film na 7
parszywykutafon

Esterka to dla mnie akurat żadna zachęta.

ZSGifMan

czemu esterka ?

ocenił(a) film na 7
parszywykutafon

Hmmm... Esterka=Rosati wg Żuławskiego, nie wiedział?

ZSGifMan

tzn . wiem ze po przylocie do USA mnóstwo nasienia polkneła , spotykajac sie z roznymi wplywowymi ludzmi z branzy filmowej pochodzenia wiadomego . To ze jest polką zydowskiego pochodzenia tez gdzies czytałem lecz oficjalnie chyba nikt tego nie potwierdził .Brała udział w orgiach , z udziałem kilku dziewczyn i kilkunastu facetów w Hollywood . Ale takie rzeczy to tam sa na porzadku dziennym -chce dziewczyna zaistnieć to musi robic wszystko . Wszakze sama madonna ssała pały i to nawet kilka lat po osiagnieciu sukcesu . Jesli ester to imie sugerujace pochodzenie Rosati to tez nie powinno nas dziwic, do kogo nalezy holiłót i prawie cale USA ?Dobrze ze chociaz niektorym polkom udaje sie robic kariere za oceanem , gdzyz nasi aktorzy nie sa w stanie sie tam przebić .

ocenił(a) film na 7
parszywykutafon

" . . . gdzyz nasi aktorzy nie sa w stanie sie tam przebić . . . " - no chyba, że jesteś aktorem i reżyserem, żydowskiego pochodzenia ze skłonnościami pedofilskimi, to wtedy kariera tam stoi otworem!
( taki jeden Romek, jakby ktoś nie wiedział o co chodzi )

ZSGifMan

ta romek p , niedawno ogladalem urywki programu o tematyce pedofilii w holiłót gdzie sp. corey haim mowil iz sam padla ofiara pedofilii . Nasi nie moga sie tam przebic z powodu tego iz sa wlasnie Polakami . harvey weinstein ---ten ktory wozil nasza weronike na zamkniete gangbanbi i onim pisal Zuławski .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Mnie się film osobiście bardzo podobał, choć nadal nie rozumiem jakim cudem nie wyziębiły się w samych majtkach i cienkiej piance, robiącej za bluzki na 47 metrach. Gra Claire jak najbardziej na plus, Mandy również, tylko w tym filmie jednak nie zachęciła mnie do swojej postaci. Mało rekinów, dużo strachu, świetny klimat. Daję 9/10.

użytkownik usunięty
Angeelaa

No jest tu pewnie wiele niedorzecznosci ale minimalistycznych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones