PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775672}
4,5 10 980
ocen
4,5 10 1 10980
2,3 9
ocen krytyków
PolandJa
powrót do forum filmu PolandJa

Jestem za delegalizacją polskich komedii, przecież to jest najwyższy poziom żenady.

perwers1954

Popieram. Zakazać kręcenia takich filmów.

użytkownik usunięty
Roy_v_beck

Dlaczego? Przeciesz to jest bardzo dobry film.

Roy_v_beck

gówno wiecie o filmach, akurat komedie robimy swietne

theart

trzy przykłady z ostatniej dekady poproszę.

perwers1954

gdzie można podpisać petycję?

perwers1954

Inżynier Mamoń, wiedział o tym 50 lat temu.

perwers1954

Eno aż takiej kupy nie było.
Ot 5 na 10 dam niech znają laske pana
Przynajmniej nie kolejna komedia romantycza albo o ZGROZO musical kobita wzieła mnie na to do kina wypiłem 6 piw 200ml wódki I żyje jak by była kiła typy kac wawy to bym zwrucił

tantarian88

zwrÓć za "edukację" w podstawówce, którą "nabyłeś".

perwers1954

Boże od czasów kultowych Poranku Kojota i Chłopaki nie płaczą nie nakręcono dobrych komedii. Pewnie za kilka miesięcy płyta DVD w Biedronce albo Tesco będzie kosztować 5 zł, albo będzie gratis do jakieś gazetki.

maciekd_filmweb

Poranek Kojota i Chlopaki nie placza tez nie byly wysokich lotow - ot taki humor podworkowy...

Czarli_3

Jak dla mnie to smiac sie przestalismy z koncem poprzedniego ustroju.

Czarli_3

ALE USTRÓJ NADAL TRWA, TYLKO Z CZERWONEGO PRZEFARBOWAŁ SIĘ NA NIEBIESKI

Czarli_3

Ale biją na głowę współczesne komedie

maciekd_filmweb

to tylko dowodzi upadku polskiej kinematografii, a może społeczeństwa? Czy nie jest tak ze kino jest odzwierciedleniem człowieka? Może jesteśmy tylko małym zakompleksionym narodem pełnym buców o aspiracjach blokersa? To by dowodziło dlaczego takie dzieła są w natarciu i mimo, że my sobie tu krytykujemy to tłumy i tak pójda do kina.

maciekd_filmweb

Napisał troll, który "smoleńsk" ocenił 10/10 BUAHAHAH i wszystko jasne, komediant.

ocenił(a) film na 1
janiszczyciel

A to nie moźna wbrew pedałen dać ocenę lewaku ?

maciekd_filmweb

gówno wiesz o filmach, akurat komedie robimy swietne

ocenił(a) film na 7
perwers1954

Perwers, a jakieś zdanie komentarza dlaczego się nie podobał? Czy nie bo nie? Bo niektórzy czytają komentarze przed pójściem do kina. Ja osobiście oczekuje konstruktywnej oceny .

ocenił(a) film na 4
mietusxxx

Pytasz dlaczego sie nie podobał ? no cóż, długo by wymieniać . Głownie chodzi o żałosną próbę zrobienia filmu w stylu ,,Pulp Fiction" - czyli połączenia kilku historii w jednym filmie, wyszło jednak gówno, kompletny bezsens, znikome połączenia miedzy tymi historiami. Jeśli ktoś ceni sobie czas niech nie marnuje czasu na ten shit.

ocenił(a) film na 10
bercik1444

jest tam goły gierszał??/

ocenił(a) film na 10
bercik1444

bercik - jest tam goly gierszał??/

ocenił(a) film na 7
bercik1444

A kto mówił że całość ma się w jakikolwiek sposób łączyć?

ocenił(a) film na 5
bercik1444

Ale przecież to nie miało być Pulp Fiction, a i połączeń nie miało być za wiele - jak w Warszawie Gajewskiego.

ocenił(a) film na 10
perwers1954

Po obejrzeniu filmu jednak można dojść do wniosku, że film nie miał być komedią.....

perwers1954

Chcesz żeby Mietczyński do końca życia robił tylko żarcie na YT? Trochę wyobraźni poproszę :P

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
perwers1954

Tych kręconych od połowy lat 90. - zgoda.

ocenił(a) film na 8
perwers1954

bo u nas są sami mistrzowie patelnii...tancerze...itp....w większości potraficie tylko krytykować i to jest żenada...

vietato

Tak jak Szyc na końcu sugerował,że trzeba się przyzwyczajać do wybuchów tak Ty juz dawno powinnaś/powinieneś się przyzwyczaić iż to kraj wiecznych malkontentów.Czasem mi sie wydaję,że gdyby nagle wyparowali z tego kraju permanentni narzekacze to reszta rodaków zmieściła by sie spokojnie na terytorium wielkości Luksemburgu.

miarara

Dlaczego nie Andory?

Krzypur

Może być i Andory,albo innego Liechtensteinu ;)

vietato

Ach, bo wszyscy musimy pokończyć szkoły filmowe, żeby móc oceniać filmy... Proszę, odejdź z tego portalu, skończ gimnazjum/liceum jeszcze raz i wtedy wróć, bo z takim "argumentem" nawet nie ma co dyskutować. Pozostaje tylko płakać nad głupotą ludzi powtarzającą ten "argument" jak mantrę...

ocenił(a) film na 8
Ziomaletto

czytam i załamuje mnie Twoja argumentacja ...po co mam cokolwiek kończyć chłopczyku? to jedynie moje zdanie do którego mam prawo jak każdy...

vietato

Mnie załamał Twój pierwszy komentarz. Teraz esteśmy kwita.

Ziomaletto

*jesteśmy. Chrzaniona klawiatura.

ocenił(a) film na 8
Ziomaletto

Pozdrowienia

ocenił(a) film na 2
perwers1954

chętnie podpiszę każdą kończyną, bo 99 na 100 komedii polskich i 95 na 100 filmów PL to dramat, żenada i zmarnowane pieniądze i czas.

perwers1954

Delegalizacja ? co to ? czyżby powrót do komuny ? Wystarczy nazwać ten gatunek "Polska Komedia" jako zamiennik tragikomedii i rozwiązanie gotowe.

perwers1954

Ciekawe, kiedy mietczyński się weźmie za ten film. :)

perwers1954

Zgadzam się w całej rozciągłości. Wytrzymałem 18 minut i być może gdyby p. Chabior pojawił się wcześniej, oglądałbym dalej. Ale dla jednego aktora - szkoda 1,5 godziny.
Przepraszam, ale wolałbym chyba lewatywę niż obecne polskie kino. Ale cóż - patrząc np. na wydarzenia pod Morskim Okiem trudno się dziwić, że takie "dzieła" cieszą się popularnością. Zastanawiam się kiedy "Idiokracja" stanie się życiem codziennym...

użytkownik usunięty
Chrus_T

Ale ten film jest świetny

ocenił(a) film na 7
Chrus_T

Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy a nie jak zaczyna.. Nie doczekałeś do końca bo nie było fajerwerków?
Kino to nie tylko kolejny Hollywoodzki Marvel..

ocenił(a) film na 7
perwers1954

A kto Ci powiedział że to komedia.. To jest dramat poruszający dużo życiowych spraw i problemów..

Włącz sobie kolejną część Transformers bo to wystarczy żeby zaspokoić Twoje szare komórki

ocenił(a) film na 7
perwers1954

Film jest znakomity ale na pewno nie jest to komedia a raczej dramat.

perwers1954

Miałam to samo pisać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones