PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775672}
4,5 10 983
oceny
4,5 10 1 10983
2,3 9
ocen krytyków
PolandJa
powrót do forum filmu PolandJa

MNIEJ NIŻ ZERO

ocenił(a) film na 1

Pierwszy raz byłam na tak słabym filmie w kinie. Przez cały ten czas, nie zadziało się nic. Długie, nudne, nic nie wnoszące dialogi. Nie wiem, kto wpuszcza tak bezwartościowe filmy do kin. Kto daje pieniądzę na taką produkcje. Jestem zwykłym widzem, który jest zażenowany po bardzo niskim poziomie tego filmu. Zastanawiam się jak muszą się czuć osoby, które piszą ambitne i ciekawe lub też zwyczajnie wesołe scenariusze, osoby które są ambitnymi i rozumnymi twórcami, dla których nie ma budżetu na tworzenie filmu, a później widza w kinie takie wielkie nic. Podsumowując film jest żałosny i nie wart nawet 2 złotych na parking, a co dopiero mówiąc o bilecie do kina. Zmarnowany czas.

ocenił(a) film na 1
Asia123_5

W 100% się zgadzam, też dałam 1 gwiazdkę. Byłam na filmie bo mam kartę unlimited do CC, gdybym wydała 30 zł na bilet to byłabym bardzo zdenerwowana a tak straciłam tylko 2 godziny. Kilka osób wyszło w czasie seansu. Do tej pory nie wiem o czym był ten film, nic zabawnego, nic uczącego. Historyjki z czapy, policjant - nie wiadomo o co chodzi, to samo złodziej, diler. A scena z odchodami psa obrzydliwa.

Obsada bardzo ok, widocznie pieniądze ich skusiły, ale to dla mnie żadne wyjaśnienie. Jak oni się musieli czuć oglądając film na premierze. Gąsiorowska z mężęm i Szyc jak widać niczego się nie nauczyli po Kac Wawa. Takich filmów nikt nie powinien dystrybuować albo powinni dopłacać do biletów. Dno.

Asia123_5

Słabym? To pewnie nie widziałaś "Porady na zdrady" to dopiero jest zero...

użytkownik usunięty
Eywa

Hallo?Proszę powiedzcie czemu nie lubicie tego arcydzieła?

błagam powiedz, że kpisz nazywając to arcydziełem!

użytkownik usunięty
Kasha

A może powiesz co wam się w tym filmie nie podoba?Porównajcie sobie ten film do Kac Wawa albo Ciacho.

jak na mój gust oba wymienione filmy i "Polandja" są na tym samym poziomie

użytkownik usunięty
Kasha

Wiesz w polandja nie ma gołych cycków,żartów o mikołajach striptizerach i zabawkach erotycznych. Polandja ma masę ważnych przesłań,świetni aktorzy i bardzo dobra strona wizualna.

użytkownik usunięty
Kasha

i nadal nie podałaś argumentów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones