PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775672}
4,5 10 983
oceny
4,5 10 1 10983
2,3 9
ocen krytyków
PolandJa
powrót do forum filmu PolandJa

Zastanawiam się co tam robi Pan Radziwiłowicz? Wiadomo, że z czegoś trzeba żyć, ale to trochę pachnie upadkiem.

Zaphod

Masz rację - To ma być śmieszne? W całym zwiastunie nie ma ani centa humoru, paradoksu, paraboli. Ciekawi mnie skąd piszący pozytywne komentarze tak dobrze wiedzą jaki jest film, jak widzieć go nie mogli :).

Przyjarany

Ja raczej po prostu poczekałabym z ocenianiem do zobaczenia całości. Jak dla mnie w zwiastunie widzę coś ambitniejszego niż ostatnimi czasy bardzo popularne komedie romantyczne ;)

ocenił(a) film na 10
e_grabwa

Wg mnie jest bardzo interesujący , inny i dobry, ciekawy. To nie szablonowa produkcja. A nie znajomość reżyser budzi tą złość i złe słowa. Lecz jak sądzę tylko jeszcze chwilę ten Pan reż. anonimowy będzie. Pójdę na film i z pewnością to będzie dobry czas

Przyjarany



Z kina w trakcie seansu wyszedłem ostatni raz 35 lat temu. Z tego gniota nie wyszedłem wyłącznie dlatego, żeby móc uczciwie wyrazić o nim swoją opinię, jako o "filmie", który w całości WIDZIAŁEM. Nie wiem kto wymyślił, że to jest "komedia", bo rynsztokowe, kloaczne słownictwo na ekranie nie śmieszy już nawet nastolatków w okresie pokwitania. W czasie całego filmu w kinie było cicho, jak makiem siał. Cichutki chichot rozległ się tylko w momencie, kiedy u "prof." Radziwiłłowicza zjawił się zaproszony gość, bo cała reszta widowni domyślała się kto to będzie już w momencie, kiedy "profesor" brał do ręki telefon.
Naprawdę szkoda czasu, bo pieniądze już odżałowałem.

ocenił(a) film na 3
wimikwoj

Dokładnie - nie wyszłam w trakcie seansu (choć to naprawdę wymagało wielkiego wysiłku) tylko dlatego, by móc wystawić ocenę. U mnie natomiast na seansie była chyba mniej inteligentna widownia, bo w momencie zjawienia się wiadomego gościa u profesora rozległy się zszokowane komentarze. Film naprawdę niskich lotów, który usatysfakcjonuje tylko bardzo niewymagającego widza. Szkoda czasu.

Zaphod

Chciało mi się płakać jak widziałam go po raz pierwszy na tym 'plakacie'...

Zaphod

Może zamiast krytykować film który jeszcze nie mial premiery warto poczekac I dac szanse?

aldonak

właśnie wróciłam z premiery, naprawdę nie warto.

ocenił(a) film na 10
esem_filmweb

O to ja mam pytania:czy jest seks_z kim i czy jest dużo Radziwilowicza. Oraz od ilu lat :) pzdr.

użytkownik usunięty
Zaphod

Kolejna "świetna" polska produkcja.
Po obejrzeniu reklamy filmu już
wiadomo, że nie można ale nawet
trzeba sobie odpuścić. hahahahah

Zaphod

Z kina w trakcie seansu wyszedłem ostatni raz 35 lat temu. Z tego gniota nie wyszedłem wyłącznie dlatego, żeby móc uczciwie wyrazić o nim swoją opinię, jako o "filmie", który w całości WIDZIAŁEM. Nie wiem kto wymyślił, że to jest "komedia", bo rynsztokowe, kloaczne słownictwo na ekranie nie śmieszy już nawet nastolatków w okresie pokwitania. W czasie całego filmu w kinie było cicho, jak makiem siał. Cichutki chichot rozległ się tylko w momencie, kiedy u "prof." Radziwiłłowicza zjawił się zaproszony gość, bo cała reszta widowni domyślała się kto to będzie już w momencie, kiedy "profesor" brał do ręki telefon.
Naprawdę szkoda czasu, bo pieniądze już odżałowałem.

Zaphod

W imieniu stryja autorskie przepraszam. 'Pecunia non olet' jak się okazuje. To pisałem ja, Marcin Radziwiłowicz, chrzestny.

ocenił(a) film na 1
Bemol72

pozdrawiam, nawet najlepszemu zdarzy się zbłądzić :-)

ocenił(a) film na 1
Zaphod

Ostatnio Radziwiłłowicz udzielił emocjonalnego wywiadu WirtualnymParówkom.pl, w którym wyraził swoje przerażenie i oburzenie "Polską PiS-u", w której rodzi się "faszyzm, ksenofobia, nienawiść" itd. itp. Zastanawia mnie tylko dlaczego artyści - aktorzy, muzycy i inni tzw. "twórcy" tak się źle wypowiadają o obecnym rządzie - tak im było dobrze przez 8 lat na "zielonej wyspie"?
p.s. aha, jakby co, to Radziwiłłowicz każe się wam odwalić - wam, którzy go lubicie, jako aktora, a którym się nie podobają jego ostre słowa - zresztą sami przeczytajcie:

http://film.wp.pl/czy-jerzy-radziwilowicz-zagralby-andrzeja-leppera-wywiad-60914 07039484545a

tepee

Jakby co,to pierwej zacznij od poprawnej pisowni nazwiska osoby, o której piszesz. To zupełny brak szacunku, większy niż hejt w gównianym wykonaniu.

ocenił(a) film na 1
Bemol72

To zwykła literówka, pisałem nazwisko z pamięci; chyba nadinterpretujesz sytuację, nie miałem zamiaru okazywać braku szacunku, nawet jeśli nie zgadzam się z poglądami tego aktora. I moja wypowiedź to nie hejt. Jeśli już, to aktor Radziwiłowicz mówi o "nienawiści" i każe się "odwalić" ludziom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones