PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775672}
4,5 10 983
oceny
4,5 10 1 10983
2,3 9
ocen krytyków
PolandJa
powrót do forum filmu PolandJa

podoba mi się jak opłaceni klakierzy próbują zachwalać że to znakomite kino, problem w tym że nie potrafią nawet podać jako przykładu ani jednej dobrej sceny z tegoż, ekhm, dzieła tylko plotą okrągłe słówka o świeżości, spojrzeniach

tak się starają a średnia dalej jest... średnia; widocznie bez ich starań oceny byłyby na poziomie ~2.0; ten koszmarek to chyba mentalny córkosyn Ciacha i Kac Wawy

dystrybutorzy, jak następnym razem będziecie chcieli wypromować jakiś film to może po prostu przeznaczcie pieniądze na lepszego scenarzystę a nie na opłacenie komentarzy; tutaj ani jedno, ani drugie zupełnie nie wyszło

gogels_91

Czasem mi się wydaje, że za takie komentarze wcale nie musi odpowiadać dystrybutor (w tym wypadku Dystrybucja Mówi Serwis, pozdrawiamy). Są tak żałosne, że śmiało można by posądzić konkurencję o sabotaż.

ocenił(a) film na 1
duraq

Duraq nie wiem czy dobrze Cie zrozumiałem. Mówisz że wypowiadasz sie w imieniu dystrybutora i twierdzisz że to konkurencja zaniża ocenę tego filmu? Jeśli tak to informuję Cię, że jestem statystycznym Kowalskim który miał tą wątpliwą przyjemność obejrzeć powyższy tytuł. I jeśli ktoś z konkurencji zaniża jego oceny to jest to kopanie leżącego - tak słabej komedii, tak beznadziejnie głupiego i tak marnego gniota chyba nie dane mi było oglądać. Wskarz proszę choć jedną śmieszną scene, powiedz o czym jest ten film i co do cholery jest fascynującego w żarciu kebaba bo o tym przecierz jest 1/3 tego filmu.
Powiem szczerze, na Twoim miejscu nie miał bym odwagi do tej szmiry się przyznać. A nawet wiecej, zmienił bym nazwę firmy wtedy z kolejnym filmem startowali byście od 0 a nie tak jak teraz z łatką ludzi którzy naciągneli na kasę kazdego kto widział w kinie to g..

maran_hand

A wypowiadam się w imieniu dystrybutora? Przeczytaj mój komentarz jeszcze raz - skoro jesteś statystycznym Kowalskim to na pewno nie zaszkodzi.

ocenił(a) film na 4
gogels_91

akcja z wypadkiem w samochodzie i rzekomej śmierci, dobra była :)

gogels_91

Dziewczyna u profesora świetna, akcja z kloszardem świetna, bilety do zoo świetne, sprzątanie po psie niezłe, wcale się nie zmuszam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones